18.04.2024 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.

Приймальний передатчик радіодатчиків і брелоків TRX-PRO

Код товару: 25152
808.00 грн
Безготівкова ціна
Ціна при безготівковій оплаті з ПДВ
808.40 грн
    Бренд: "ОКО", Украина

    Плата призначена для прийому сигналів від бездротових датчиків і брелоків OKO і видачі сигналів тривоги і управління на GSM-сигналізації OKO-U2 , OKO-PRO .

Гарантія
1 рік офіційної від виробника
14 днів на повернення або обмін без зайвих питань
Опис

Для використання опціонального приймального передавача TRX-PRO в сигналізації OKO-PRO його необхідно підключити на роз'єм Х16, а для сигналізації OKO-U2 його необхідно підключити на роз'єм ХS2.

Щоб внести в пам'ять сигналізацій бездротові датчики/брелоки ОКО, сигналізацію необхідно перевести в режим програмування. Вводяться бездротові датчики/брелоки ОКО шляхом їх почергового спрацьовування, наприклад, вставити батарейки в датчик, розкрити датчик, прибрати або піднести магніт до датчика відкриття, натиснути червону кнопку на брелоку. При цьому відбудеться короткий підтверджуючий сигнал світлодіода і сирена, а також довгийспалах світлодіода на платі приймача. Далі необхідно зробити спрацьовування наступного датчика/брелока і т.д. Всього можна ввести в пам'ять сигналізації 16 різних датчиків, брелоків. При спробі ввести в пам'ять сигналізації більше 16 різних датчиків буде відбуватися перезапис раніше введених датчиків по колу.

Характеристики
Максимальна кількість всіх датчиків / брелоків 16
Частота 433 МГц
Розміри 40х20х20 мм
Доставка
Доставка у вiддiлення Нової пошти
  • Відправлення на відділення - 70 грн (лише за передоплатою)
  • Відправлення з понеділка по п‘ятницю о 15:00
Наші магазини
Київ

пр-т В. Лобановського, 196

(пн - пт 10:00-18:00)

Аксессуари
Код товару: 24549
385.00 грн
Бренд: "ОКО", Украина

Брелок дистанційного управління 6-кнопковий.
Для застосування спільно з ППК Smart GSM

Залиште свій відгук
Антон
03 серпня 2021 07:43

Хороший передатчик, легко вмонтировали в систему безопасности, сигнал ловит четко и быстро. Доволен покупкой, у других такой передатчик стоит гораздо дороже. Доставку сделали оперативно.

Відповісти
Ответить на отзыв
Иван
21 червня 2020 12:47

Ребята работают оперативно!!! Были проблемы с привязкой брелков , позвонил менеджеру, прислали новый приемо-передатчик.. Настроил и все работает отлично!!!

Відповісти
Ответить на отзыв