20.04.2024 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.

RM-super-Universal

Код товару: 24439
538.00 грн
  Бренд: "Потенциал", Украина

  Сумісність: ППК "GSM-Universal"
  Призначення: радіо модуль.
  Середа монтажу: встановлюється в роз'єм плати.

Гарантія
1 рік офіційної від виробника
14 днів на повернення або обмін без зайвих питань
Опис

RM-super-Universal відноситься до лінійки додаткового обладнання охоронних систем ППК "GSM-Universal". Ця сигналізація приваблює покупця своєю універсальністю. Встановлюючи на централь необхідні модулі, можна отримати той комплект обладнання, який за технічними характеристиками найбільше підходить для охорони Вашого об'єкту, тим самим заощаджуючи (не встановлюючи на прилад ті компоненти ОС (охоронної системи) що не потрібні).

Перевірений часом, надійний RM-super-Universal являє собою поліпшений приймач сигналів радіо датчиків, які можна підключити до ППК "GSM-Universal". Сюди можна віднести датчики фірми «VISONIC», з радіо датчиками китайської фірми «FOCUS», з радіо датчиками і брелоками виробництва НВП «Потенціал»:

 • «RD-100» — радіо датчик руху з функцією захисту (не сприйнятлива) від тварин;
 • «RG-100» магнітно-герконовий радіо датчик;
 • «Aqua-100» радіо датчик протікання води;
 • «RP-100» радіо датчик поливу;
 • «TX-30» і «TX-100» радіо брелоки для управління ППК "GSM-Universal".

Якщо у Вас виникла потреба додатково взяти під охорону приміщення, але немає можливості або не зручно прокладати провідну лінію, вихід один — купити RM-super-Universal. Він дозволяє встановити до 15 радіо датчиків на видаленні до 200 м (по прямій видимості).

Встановити RM-super-Universal дуже просто. Потрібно всього лише зняти кришку ППК "GSM-Universal", повністю знеструмити його і вставити модуль в плату основного приладу ППК "GSM-Universal". Після цього необхідно знову подати живлення на ППК.

Ціна на RM-super-Universal невелика, а тому дозволяє швидко і просто розширити можливості системи охорони до того рівня, який Вам необхідний на даний момент.

RM-super-Universal Ви можете купити у нас в інтернет-магазині. Наші менеджери детально проконсультують вас і дадуть відповідь на всі Ваші запитання. Ми доставляємо товар по всій Україні.

Характеристики
П'ятниця монтажу:встановлюється в плату основного приладу
Призначення:радіо модуль
Доставка
Доставка у вiддiлення Нової пошти
 • Відправлення на відділення - 70 грн (лише за передоплатою)
 • Відправлення з понеділка по п‘ятницю о 15:00
Наші магазини
Київ

пр-т В. Лобановського, 196

(пн - пт 10:00-18:00)

Залиште свій відгук

У цього товару ще немає відгуків.