04.07.2022 працюємо в черговому режимі. Товар надсилаємо. Магазини – за погодженням. Будь ласка, робіть замовлення онлайн. Всім перетелефонуємо.
Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

Модуль додаткових виходів "OUT-Universal"

Код товару: 24503
Цiна
225.00 грн
    Виробник: "Потенциал", Украина

    Сумісність: ППК "GSM-Universal"
    Призначення: модуль розширення виходів.
    Середа монтажу: встановлюється в роз'єм плати.

Гарантія
1 рік офіційної від виробника
14 днів на повернення або обмін без зайвих питань
Опис

Модуль додаткових виходів "OUT-Universal" відноситься до лінійки додаткового обладнання охоронних систем ППК "GSM-Universal". Ця сигналізація приваблює покупця своєю універсальністю. Встановлюючи на централь необхідні модулі, можна отримати той комплект обладнання, який за технічними характеристиками найбільше підходить для охорони Вашого об'єкту, тим самим заощаджуючи (не встановлюючи на прилад ті компоненти ОС (охоронної системи) що не потрібні).

Найчастіше, при покупці охоронної системи ми керуємося правилом: «навіщо встановлювати або купувати сигналізацію з тими компонентами і технічними можливостями, які мені ніколи не знадобляться». Але життя йде, все змінюється. І коли з'являється необхідність в збільшенні компонентів ОС, ми стикаємося з проблемою: «Чи вистачить виходів на платі ППК для підключення додаткового обладнання?». У цьому нам допоможе перевірений часом надійний модуль додаткових виходів "OUT-Universal".

Встановити модуль додаткових виходів "OUT-Universal" дуже просто. Потрібно всього лише зняти кришку ППК "GSM-Universal", повністю знеструмити його і вставити модуль в роз'єм плати "PMR-Universal". Після цього необхідно знову подати живлення на ППК. Правильність встановлення модуля підтвердить світлодіод встановлений на платі модуля додаткових виходів "OUT-Universal" — він згасне (якщо при встановленні Ви допустили помилку, то світлодіод буде блимати).

Ціна на модуль додаткових виходів "OUT-Universal" невелика і дозволяє швидко і просто розширити можливості системи охорони до того рівня, який Вам необхідний на даний момент.

Модуль розширення дротяних виходів.

Модуль додаткових виходів "OUT-Universal" Ви можете купити у нас в інтернет-магазині. Наші менеджери детально проконсультують і дадуть відповідь на всі Ваші запитання. Ми доставляємо товар по всій Україні.

Характеристики
Сумісність: ППК "GSM-Universal"
Призначення: модуль розширення виходів
Кількість виходів: 10
Доставка
Доставка у вiддiлення Нової пошти
  • Відправлення в понеділок, середу та п‘ятницю в 15:00.
  • Відправлення на відділення - 60 грн (Лише за передоплатою)
Наші магазини
Київ

пр-т В. Лобановського, 196

(пн, ср, пт. 11:00-17:00)

Запоріжжя

вул. Фортечна, 1

(пн, ср, пт. 09:00-14:00)

Залиште свій відгук

У цього товару ще немає відгуків.