18.04.2024 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.

Модуль архіватора "ARC-Universal"

немає в наявності
Фото 1 Модуль архіватора ARC-Universal
Фото 2 Модуль архіватора ARC-Universal
Фото 3 Модуль архіватора ARC-Universal
Код товару: 24507
422.00 грн
    Бренд: "Потенциал", Украина

    Сумісність: ППК "GSM-Universal"
    Призначення: модуль архіву.
    Середа монтажу: встановлюється в роз'єм плати.

Гарантія
1 рік офіційної від виробника
14 днів на повернення або обмін без зайвих питань
Опис

Модуль архіватора "ARC-Universal" відноситься до лінійки додаткового обладнання охоронних систем ППК "GSM-Universal". Ця сигналізація приваблює покупця своєю універсальністю. Встановлюючи на централь необхідні модулі, можна отримати той комплект обладнання, який за технічними характеристиками найбільше підходить для охорони Вашого об'єкту, тим самим заощаджуючи (не встановлюючи на прилад ті компоненти ОС (охоронної системи), які не потрібні)

Встановити модуль архиватора "ARC-Universal" дуже просто, потрібно всього лише зняти кришку ППК "GSM-Universal", повністю знеструмити його і вставити модуль в роз'єм плати "PMR-Universal". Після цього необхідно знову подати живлення на ППК. Правильність установки модуля підтвердить світлодіод, встановлений на платі модуля архиватора "ARC-Universal" — він згасне (якщо при встановленні Ви допустили помилку, то світлодіод буде блимати). Резервне копіюівання інформації відбувається на СD карту, ємністю до 2 Gb, а для того, щоб переглянути інформацію, необхідно встановити програмне забезпечення (йде в комплекті з ППК "GSM-Universal".

Ціна на модуль архіватора "ARC-Universal" невелика і дозволяє швидко і просто розширити можливості системи охорони. Перегляд подій можна здійснити безпосередньо з СD карти (потрібно витягти її з модуля і вставити SD card reader ноутбука) через програму «History Universal».

Модуль архіватора "ARC-Universal" Ви можете купити у нас в інтернет-магазині. Наші менеджери детально проконсультують вас і дадуть відповідь на всі Ваші запитання. Ми доставляємо товар по всій Україні.

Характеристики
Сумісність:ППК "GSM-Universal"
Призначення:модуль архіву
П'ятниця монтажу:встановлюється в роз'єм плати
Формат карти пам'яті:СD
Обсяг встановлюється пам'яті:до 2Gb
Програмне забезпечення: «History Universal» йде в комплекті з ППК "GSM-Universal
Доставка
Доставка у вiддiлення Нової пошти
  • Відправлення на відділення - 70 грн (лише за передоплатою)
  • Відправлення з понеділка по п‘ятницю о 15:00
Наші магазини
Київ

пр-т В. Лобановського, 196

(пн - пт 10:00-18:00)

Залиште свій відгук

У цього товару ще немає відгуків.

Інструкції