Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Mесенджери
рус укр

Модуль розширення M-WRL (С)

Код товару: 26062
Цiна
2 610.00 UAH
Безготівкова ціна
Ціна при безготівковій оплаті з ПДВ
2 610.00 UAH
  Виробник: "Орион", Украина

  Призначення: модуль розширення.
  Сумісність: «Оріон NOVA 8 +».
  Комутація: системна шина RS-485.
  Кількість додаткових датчиків: 32.
  Тип монтажу: виносний блок.
  Живлення: 10,8 В 13,8.

Опис

Модуль розширення M-WRL (С) відноситься до лінійки додаткового обладнання серії ППКО «Оріон» і сумісний з моделлю: «Оріон NOVA 8 +», добре відомого і популярного у нас виробника ТОВ «Тірас12». Ця компанія, ось уже більше 25 років успішно працює в області виробництва охоронних і протипожежних систем. Йдучи в ногу з часом, з огляду на світові тенденції, і прислухаючись до побажань споживача, вона по праву займає лідируючі позиції на ринку України.

Надійний Модуль розширення M-WRL (С) призначений для розширення можливостей охорони на об'єкті, на базі системи ППК «Оріон NOVA 8 +». Модельний ряд бездротових радіодатчиків «Crow» як не можна краще підходить для реалізації цього завдання. Численні датчики руху, розбиття, датчики диму, різні магнітоконтактні датчики-це все допоможе найкращим чином організувати охорону об'єкта, тим самим заощадивши на установці дротяних датчиків.

Встановлюється Модуль розширення M-WRL (С) в тих випадках, коли при плануванні (або в подальшій експлуатації) монтажу системи охорони об'єкта застосування дротяних датчиків недоцільне (збільшення відстані проводового датчика від централі, спричинить за собою великі витрати на прокладку кабелю), неможливе, ускладнене або заборонене. В цьому випадку краще скористатися установкою радіо датчиків.

Ціна на модуль розширення M-WRL (С) невисока, і дозволяє технічно грамотно та інформативно організувати систему охорони на об'єкті.

Модуль розширення M-WRL (С) Ви можете купити у нас в інтернет магазині. Наші менеджери детально проконсультують, і дадуть відповідь на всі Ваші запитання. Ми зможемо доставити замовлений Вами товар по всій території України, в будь-яке місто.

Характеристики
Кількість додаткових датчиків: не більше 32
Довжина лінії з'єднання: до 1000м
Робоча напруга: 12В
Зовнішні габарити: 90х70х30mm
Клас захисту: ІР20
Залиште свій відгук

У цього товару ще немає відгуків.

Інструкції