06.10.2022 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.
Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

Клавіатура для 8-зонних ППКО "Оріон"

Код товару: 25399
Цiна
894.00 грн
Безготівкова ціна
Ціна при безготівковій оплаті з ПДВ
894.00 грн
  Виробник: "Орион", Украина

  Призначення: виносна клавіатура.
  Сумісність: ППКО серій «Оріон-Т.3.2», «Оріон-І.3.2», «Оріон-8ТМ.1».
  Комутація: системна шина RS-485. 
  Кількість відображуваних зон: 8.
  Тип монтажу: внутрішній.
  Струм споживання: не більше 40мА.
  Живлення: 10,8 В 13,8.

Гарантія
2 роки офіційної від виробника
14 днів на повернення або обмін без зайвих питань
Опис

Клавіатура для 8-ми зонних ППКО "Оріон" призначена для управління обладнанням ППКО серій «Оріон-Т.3.2», «Оріон-І.3.2», «Оріон-8ТМ.1», добре відомого і популярного у нас виробника ТОВ  «Тірас12». Ця компанія, ось уже більше 25 років успішно працює в області виробництва охоронних і протипожежних систем. Йдучи в ногу з часом, з огляду на світові тенденції і прислухаючись до побажань споживача, вона по праву займає позиції лідера на ринку України.

Надійна клавіатура для 8-ми зонних ППКО "Оріон" служить для постановки/зняття сигналізації з охорони, а також для її програмування, для цього на передній панелі розташовані ряд кнопок та індикаторів, які інформують користувача про стан зв'язку, основного і резервного живлення, режим охорони та несправності. Клавіатуру можна запрограмувати так, що всі дії будуть супроводжуватися звуковим підтвердженням. Клавіатура призначена для цілодобової роботи і повинна розташовуватися всередині приміщення.

Встановлюється Клавіатура для 8-ми зонних ППКО "Оріон" накладним способом, на відстані не більше 100 метрів від основного блоку ОС, в місці обраному користувачем, за допомогою двох гвинтів, які надійно кріплять задню кришку на площині. Після цього потрібно зробити підключення основного блоку клавіатури згідно схеми зазначеної виробником. Коли підключення закінчили, кріпимо основний блок клавіатури до задньої кришки і фіксуємо його гвинтом (в нижній частині). Потрібно звернути увагу на те, що клавіатура від розтину захищена тампером, і найчастіше, при кріплені задньої кришки на нерівній поверхні, він не завжди спрацьовує. У цьому випадку Ви не зможете налаштувати ОС.

Ціна на Клавіатуру для 8-ми зонних ППКО "Оріон" не висока, і дозволяє технічно грамотно та інформативно організувати систему охорони на об'єкті.

Клавіатуру для 8-ми зонних ППКО "Оріон" Ви можете купити у нас в інтернет магазині. Наші менеджери детально проконсультують і дадуть відповідь на всі Ваші запитання. Ми зможемо доставити замовлений Вами товар по всій території України, в будь-яке місто.

Характеристики
Кількість відображуваних зон:8
Довжина лінії з'єднання:до 100м
Робоча напруга:12В
Зовнішні габарити:125х93х33 mm
Клас захисту:ІР20
Доставка
Доставка у вiддiлення Нової пошти
 • Відправлення в понеділок, середу та п‘ятницю в 15:00.
 • Відправлення на відділення - 60 грн (Лише за передоплатою)
Наші магазини
Київ

пр-т В. Лобановського, 196

(пн - пт 10:00-18:00)

Запоріжжя

вул. Фортечна, 1

(пн, ср, пт. 10:00-18:00)

Залиште свій відгук

У цього товару ще немає відгуків.