Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Mесенджери
рус укр

Пульт централізованого спостереження «ОРЛАН» (спецпропозиція)

Код товару: 26260
Цiна
1 760.00 UAH
Безготівкова ціна
Ціна при безготівковій оплаті з ПДВ
1 848.42 UAH
  Виробник: Другой

  Підтримка 4 каналів передачі подій:
  GPRS, GSM, CSD, Ethernet/Internet
  Контроль ліній зв'язку, контроль доставки події на пульт
  Висока швидкість передачі подій
  Підтримка віддалених пультів
  Віддалене конфігурування і управління об'єктом
  Підтримка більш 17000 об'єктів

  Спецпропозиція при придбанні 15-ти приладів Лунь-11

Опис

При придбанні 15-ти об'єктових приладів «Лунь-11».
Пульт централізованого спостереження призначений для прийому, розшифровки, реєстрації і зберігання кодованих повідомлень, переданих ППКОП «Лунь». Підтримка чотирьох каналів передачі подій від об'єкта: канал GPRS мережі GSM, голосовий канал мережі GSM, автододзвон по телефонній лінії, Ethernet/Internet. Комплектується парою голосових або GPRS Орланів.

Основні переваги ПЦС «Орлан»:

 • Підтримка чотирьох каналів передачі подій від об'єкта: канал GPRS мережі GSM, голосовий канал мережі GSM, канал CSD мережі GSM, автододзвон по телефонній лінії, Ethernet/Internet.
 • Контроль доставки події на пульт. На кожну подію пультом видається квитанція про доставку.
 • Контроль ліній зв'язку.
 • Висока швидкість передачі подій на пульт. У разі використання каналу GPRS 32 події передаються за 1 секунду.
 • Підтримка віддалених пультів використовується в разі необхідності дублювати сигнали з основного пульта (ПЦС) на допоміжний пульт, наприклад, встановлений в пожежній частині. Сигнали з основного пульта транслюються на віддалений пульт або в автоматичному режимі, або з підтвердженням оператором кожного відсилання. Використовуються канали GPRS або SMS мережі GSM.
 • Можливість віддаленого конфігурування об'єктових приладів з ПЦС.
 • Управління об'єктовими приладами з пульта: запит стану об'єкта, скидання живлення димових датчиків, постановка під охорону.
 • Можливість інформування власника про все, що відбувається на об'єкті, відсиланням SMS на його мобільний телефон.
 • Легкість в запуску і розгортанні пульта. Для створення пульта на основі ПЦС «Орлан» необхідний мінімум фінансових витрат і часу, а з урахуванням невеликої вартості приладів окупність не змусить себе чекати. Невисока ціна дозволяє організувати моніторинг навіть в рамках одного підприємства, дачного селища і т.п. Запустити такий пульт дуже просто і швидко, бо надається готовий комплекс, немає проблем з проводами.
 • Підтримка великих пультів: на нашому пульті більше 17 000 об'єктів.
 • Контроль розкладу роботи об'єкта, тестування приладів, додатковий контроль спрацювання «парних» шлейфів пожежної сигналізації (коли тепловий та димовий датчики одного приміщення підключаються на парні шлейфи) і інші. Наприклад, функція «Аналіз тривог» дозволяє виявити навіть неякісний монтаж на об'єктах.
 • Клієнт-серверна архітектура програмного забезпечення, яка дозволяє працювати в мережі з розмежуванням доступу. ПЦС «Орлан» добре себе зарекомендував як надійний, простий в освоєнні і зручний в обслуговуванні пульт.
Характеристики
Залиште свій відгук

У цього товару ще немає відгуків.