Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Mесенджери
рус укр

Виносний модуль індикації та управління Лінд-9М

Код товару: 25379
Цiна
1 128.00 UAH
Безготівкова ціна
Ціна при безготівковій оплаті з ПДВ
1 128.00 UAH
  Виробник: "Охрана и безопасность", Украина

  Призначення: виносна клавіатура.
  Сумісність: ППК моделей Лунь-11 mod.2 (і наступних модифікацій).
  Комутація: « кручена пара» не далі 150м від ППК.
  Кількість зон: 16 (відображається 8).
  Струм споживання: 50мА
  Середа монтажу: внутрішній.
  Живлення: 12В.

Опис

Світлодіодна клавіатура Лінд-9М призначена для повноцінного контролю і управління обладнанням ППК моделей Лунь-11 mod.2 (і наступних модифікацій), від добре відомого і популярного у нас виробника ТОВ "Охорона та безпека". Ця компанія довгий час успішно працює в області виробництва і реалізації охоронних і протипожежних систем. Йдучи в ногу з часом, з огляду на світові тенденції і прислухаючись до побажань споживача, вона по праву займає позиції лідера на ринку охоронних систем (ОС) України.

Надійна світлодіодна клавіатура Лінд-9М служить не тільки для постановки/зняття сигналізації з охорони, а також є повноцінним багатофункціональним пристроєм для програмування, контролю і діагностики ППК моделей Лунь-11 mod.2 (і наступних модифікацій). Для цього на передній панелі розташований ряд кнопок і індикаторів, які інформують користувача про режим охорони, стан зв'язку, основного і резервного живлення, несправності і ін. події. При її виготовленні були застосовані сучасні електронні компоненти, які гарантують безвідмовну роботу клавіатури на багато років. Вона призначена для цілодобової роботи і повинна розташовуватися всередині приміщення. Клавіатуру можна запрограмувати так, що всі дії будуть супроводжуватися звуковим підтвердженням.

Встановлюється світлодіодна клавіатура Лінд-9М накладним способом, на відстані не більше 150 метрів від основного блоку ОС, в місці зручному для експлуатації. За допомогою шести гвинтів, задня кришка надійно кріпиться на вертикальній площині. Після цього потрібно зробити підключення основного блоку клавіатури згідно схеми, зазначеної виробником. Коли підключення закінчили, закриваємо кришку клавіатури і фіксуємо її гвинтом.

Ціна на світлодіодну клавіатуру Лінд-9М невисока і дозволяє технічно грамотно і інформативно організувати систему охорони на об'єкті. Світлодіодну клавіатуру Лінд-9М Ви можете купити у нас в інтернет-магазині. Наші менеджери детально проконсультують і дадуть відповідь на всі Ваші запитання. Ми зможемо доставити замовлений Вами товар по всій території України.

Характеристики
Кількість зон: 16 (відображається 8)
Довжина лінії з'єднання: до 150м
Робоча напруга: 12В
Температура: - 5 ° С - + 40 ° С
Розміри: 158х87х19,5мм
Залиште свій відгук

У цього товару ще немає відгуків.