29.03.2023 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.
Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

Світлодіодна клавіатура Лінд-9

Код товару: 25356
Цiна
1 573.00 грн
Безготівкова ціна
Ціна при безготівковій оплаті з ПДВ
1 573.34 грн
  Виробник: "Охрана и безопасность", Украина

  Призначення: виносна клавіатура.
  Сумісність: ППКО « Лунь-7т », « Лунь-7Н ».
  Комутація: « кручена пара» не далі 15м від ППК.
  Кількість відображуваних зон: 8.
  Струм споживання: 50мА
  Середа монтажу: внутрішній.
  Живлення: 12В.

Гарантія
1 рік офіційної від виробника
14 днів на повернення або обмін без зайвих питань
Опис

Світлодіодна клавіатура Лінд-9 призначена для повноцінного контролю і управління обладнанням ППК серій « Лунь-7т», « Лунь-7Н», добре відомого і популярного у нас виробника ТОВ "Охорона та безпека". Ця компанія довгий час успішно працює в області виробництва і реалізації охоронних і протипожежних систем. Йдучи в ногу з часом, з огляду на світові тенденції і прислухаючись до побажань споживача, вона по праву займає позиції лідера на ринку України.

Надійна світлодіодна клавіатура Лінд-9 служить не тільки для постановки/зняття сигналізації з охорони, а також є повноцінним багатофункціональним пристроєм для програмування, контролю і діагностики ППК «Лунь» 7-й серії. Для цього на передній панелі розташовані ряд кнопок і індикаторів, які інформують користувача про режим охорони, стан зв'язку, основного і резервного живлення, несправності і ін. події. При її виготовленні були застосовані сучасні електронні компоненти, які гарантують безвідмовну роботу клавіатури на багато років. Вона призначена для цілодобової роботи і повинна розташовуватися всередині приміщення. Клавіатуру можна запрограмувати так, що всі дії будуть супроводжуватися звуковим підтвердженням.

Встановлюється світлодіодна клавіатура Лінд-9 накладним способом, на відстані не більше 15 метрів від основного блоку ОС, в місці обраному користувачем за допомогою шести гвинтів, які надійно кріплять задню кришку на площині. Після цього потрібно зробити підключення основного блоку клавіатури згідно схеми, зазначеної виробником. Коли підключення закінчили, закриваємо кришку клавіатури і фіксуємо її гвинтом.

Ціна на світлодіодну клавіатуру Лінд-9 невисока і дозволяє технічно грамотно і інформативно організувати систему охорони на об'єкті. Світлодіодну клавіатуру Лінд-9 Ви можете купити у нас в інтернет-магазині. Наші менеджери детально проконсультують вас і дадуть відповідь на всі Ваші запитання. Ми зможемо доставити замовлений Вами товар по всій території України, в будь-яке місто.

Характеристики
Кількість відображуваних зон:8
Довжина лінії з'єднання:до 15м
Робоча напруга:12В
Температура:-5 ° С - + 40 ° С
Розміри:154х112х21мм
Доставка
Доставка у вiддiлення Нової пошти
 • Відправлення на відділення - 70 грн (лише за передоплатою)
 • Відправлення з понеділка по п‘ятницю о 15:00
 • Незважаючи на планові та аварійні відключення світла, доставка відбувається за графіком
Наші магазини
Київ

пр-т В. Лобановського, 196

(пн - пт 10:00-18:00)

Залиште свій відгук

У цього товару ще немає відгуків.