07.07.2022 працюємо в черговому режимі. Товар надсилаємо. Магазини – за погодженням. Будь ласка, робіть замовлення онлайн. Всім перетелефонуємо.
Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

Модуль індикації та управління Лінд-11 (РКІ)

Код товару: 25365
Цiна
5 186.00 грн
Безготівкова ціна
Ціна при безготівковій оплаті з ПДВ
5 186.16 грн
  Виробник: "Охрана и безопасность", Украина

  Призначення: модуль управління.
  Сумісність: ППК серія « Лунь-11 ».
  Інтерфейс зв'язку з ППК: MON.
  Видалення від ППК: не більше 150м.
  кількість відображуваних зон: 192.
  Струм споживання: не менше 30 мА.
  середа монтажу: внутрішній.
  живлення в системі: 10,9 ... 12В.

Гарантія
1 рік офіційної від виробника
14 днів на повернення або обмін без зайвих питань
Опис

Модуль індикації та управління Лінд-11 (РКІ) призначена для управління обладнанням ППК моделей "Лунь-11", добре відомого і популярного у нас виробника ТОВ "Охорона та безпека". Ця компанія довгий час успішно працює в області виробництва і реалізації охоронних і протипожежних систем. Йдучи в ногу з часом, з огляду на світові тенденції і прислухаючись до побажань споживача, вона по праву займає позиції лідера, на ринку охоронних систем (ОС) України.

Надійний модуль індикації та управління Лінд-11 (РКІ) є багатофункціональним пристроєм для програмування, контролю і діагностики ППК «Лунь-11». Для цього, на передній панелі розташований РК-дисплей, клавіатура і чотири світлодіода-індикатора, які показують стан охоронної системи. Натискання будь-якої з кнопок вмикає дисплей. На ньому відображається інформація про режим охорони, стан зв'язку, основного і резервного живлення, несправності, GSM, WiFi и радіодатчиків, поточний час і ін. події.

При виготовленні модуля індикації і управління Лінд-11 (РКІ) були застосовані сучасні, електронні компоненти, які гарантують безвідмовну роботу клавіатури на багато років. Вона призначена для цілодобової роботи і повинна розташовуватися всередині приміщення. Клавіатуру можна запрограмувати так, що всі дії будуть супроводжуватися звуковим підтвердженням.

Встановлюється Модуль індикації та управління з Лінд-11 (РКІ) накладним способом, на плоску поверхню, всередині об'єкту, що охороняється (рекомендується проводити монтаж модуля на стіну приміщення). Видалення від ППК не повинно перевищувати більше 150 метрів. Розкривається корпус шляхом натискання на два фіксатора під клавіатурою. За допомогою чотирьох гвинтів задня кришка надійно кріпиться в обраному місці. Після цього потрібно зробити підключення основного блоку клавіатури згідно схеми, зазначеної виробником. Коли підключення закінчили, закриваємо кришку клавіатури до характерного клацання нижніх фіксаторів.

Ціна на модуль індикації та управління з Лінд-11 (РКІ) цілком прийнятна, враховуючи сучасний дизайн, інформативність, зручність в користуванні, тому вона по праву займає право лідера в сегменті охоронного обладнання.

Модуль індикації та управління з Лінд-11 (РКІ) Ви можете купити у нас в інтернет-магазині. Наші менеджери детально проконсультують вас і дадуть відповідь на всі Ваші запитання. Ми зможемо доставити замовлений Вами товар по всій території України.

Характеристики
Довжина лінії з'єднання: до 150м
Робоча напруга: 10,9. ..12 У
Струм споживання: не менше 30 мА
Розміри: </td > 154х112х21мм
Доставка
Доставка у вiддiлення Нової пошти
 • Відправлення в понеділок, середу та п‘ятницю в 15:00.
 • Відправлення на відділення - 60 грн (Лише за передоплатою)
Наші магазини
Київ

пр-т В. Лобановського, 196

(пн - пт 10:00-18:00)

Запоріжжя

вул. Фортечна, 1

(пн, ср, пт. 10:00-18:00)

Залиште свій відгук

У цього товару ще немає відгуків.