Кабельні гермовводи: знайомство з типами і основними завданнями
Гермовводи (також відомі як сальники і муфти) активно використовуються в ролі прохідних ізоляційних пристосувань для фіксації і герметизації ділянки введення проводів. З їх допомогою електропроводка захищається від проникнення вологи, хімічних реагентів, пилу.
Особливості стандартного кабельного вводу
Зазначений елемент може бути виготовлений з гуми або поліаміду. Його конструкція нерідко доповнюється пластиковими або металевими компонентами. Також є ущільнювач з неопрена або ж силікону. Сам гермоввод з різьбленням виготовлений у вигляді декількох гайок. Для успішного застосування кабелю слід визначитися з відповідними вводами.
- Для роботи з круглим кабелем необхідно спиратися на його перетин. Він повинно бути відповідний діаметру умовного проходу гермоввода.
- Плоский кабель нечасто необхідно заводити в корпус, але в разі виникнення такої потреби, не можна забувати про необхідність герметизації на вході за допомогою різних пристосувань спеціалізованого типу.
- Вибирати хороший сальник слід грунтуючись на рівні вологозахищеності навколишнього середовища. Варіанти з IP54 актуальні для захисту від негативного впливу бризок води, а моделі з IP68 підійдуть для повноцінної герметичності навіть в умовах монтажу на території з потоками води.
Кабельні вводи (гермовводи) актуальні для протекції введення в трубу. Незважаючи на те, що герметизація часто проводиться для жорстких труб, для гофри таку процедуру також провести цілком реально і відносно нескладно.
Актуальність і види гермовводів
З їх допомогою можна успішно обмежити радіус перегину кабелю. Завдяки спеціальним затискачам, які доповнюють муфту, відбувається утримання дротів (не дозволяючи тим самим здійснити його виривання з роз'єму). Особливим попитом користуються кабельні гермовводи типу PG11, адже вони використовуються для того, щоб і організовувати додаткову герметизацію.
Що стосується типів сальників, то вони можуть підбиратися як для тонких кабельно-провідникових пристроїв (діаметр не перевищує 3 мм), так і для продукції значного розміру (до 70 мм в діаметрі). Перед тим, як купити кабельні гермовводи, необхідно звернути увагу на тип різьблення, адже зараз активно використовуються М (метрична), PG (дюймова) і NPT (трубна). Актуальними є також гермовводи з поліаміду і різних видів металів: латуні, нікелю і навіть нержавіючої сталі. Всі матеріали мають свої властивості і покриваються додатковою протекцією для надійності.
Купуючи геромовводи в інтернет-магазині профілюючого плану, ви можете бути впевненими в тому, що отримаєте гідну продукцію, що відповідає всім нормам якості. Компанія готова організувати оперативну доставку виробів до Києва, Запоріжжя, та в інші міста України за допомогою популярних транспортних компаній. Оплатити придбання можна при отриманні і після особистої перевірки муфт в відділенні пошти, тому замовник нічим не ризикує, стаючи клієнтом нашого магазину.