14.06.2024 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.

Акумулятор свинцево-кислотний Trinix 12 В, 4 А·год

Код товару: 24375
515.00 грн
Безготівкова ціна
Ціна при безготівковій оплаті з ПДВ
566.46 грн
  Бренд: "Trinix", Китай

  Тип: свинцево-кислотний
  Ємність: 4 А·год
  Напруга на виході: 12 В
  Розміри: 101 х 90 х 70 мм
  Вага: 1.6 кг

Гарантія
6 місяців офіційної від виробника
14 днів на повернення або обмін без зайвих питань
Опис

Акумулятор призначений для використання в якості основного або резервного джерела живлення в джерелах безперебійного живлення, охоронних сигнализациях, централі тощо.

Технічні характеристики

 • Ємність акумулятора: 4 А*год.
 • Номінальна напруга: 12 В.
 • Габаритні розміри: 101 + 6х90х70 мм.
 • Маса: 1,6 кг.

Експлуатація АКБ

При експлуатації АКБ необхідно дотримуватися вимог, що пред'являються до їх розряду, заряду і зберігання.

1. Розряд АКБ
При розряді АКБ температура навколишнього середовища повинна підтримуватися в межах від-20°С (для деяких типів акумуляторів від-40°С) до +50°С. Такий широкий температурний діапазон дозволяє встановлювати АКБ в неопалюваних приміщеннях без додаткового підігріву. Не рекомендується піддавати АКБ так званому «глибокому» розряду, оскільки це може призвести до виходу з ладу.
АКБ після розряду слід негайно зарядити. Це особливо стосується АКБ, яка була піддана «глибокому» розряду. Якщо АКБ протягом тривалого періоду часу знаходиться в розрядженому стані, то можлива ситуація, при якій відновити повну її ємність буде неможливо.
2. Зберігання
Допускається зберігати АКБ при температурі навколишнього середовища від-20°С до +40°С.
АКБ, що поставляються фірмами-виробниками в повністю зарядженому стані, мають досить малий струм саморозряду, однак при тривалому зберіганні або використанні циклічного режиму заряду можливе зменшення їх ємності.
У час зберігання АКБ рекомендується перезаряджати не рідше 1 разу на 6 місяців.
3. Заряд акумулятора
Заряд АКБ можна здійснювати при температурі навколишнього середовища від 0°С до +40°С.  При заряді АКБ не можна встановлювати його в герметично закриту ємність, оскільке можливе виділення газів (при заряді великим струмом).

Вибір зарядного пристрою

Необхідність правильного вибору зарядного пристрою потрібна тому, що надмірний заряд буде не тільки зменшувати кількість електроліту, а призведе до швидкого виходу з ладу елементів АКБ. Зменшення струму заряду не тільки забезпечує якісний заряд АКБ, але і призводить до збільшення тривалості заряду, що не завжди бажано (особливо при резервуванні обладнання на об'єктах, де часто відбувається відключення електроенергії).
Термін служби акумулятора істотно залежить від методів заряду і температури навколишнього середовища.
При буферному режимі заряду АКБ завжди підключена до джерела постійного струму. На початку заряду джерело працює як обмежувач струму, в кінці (коли напруга на батареї досягає необхідного значення) починає працювати як обмежувач напруги. З цього моменту струм заряду починає падати і досягає величини, що компенсує саморазряд АКБ.
При циклічному режимі заряду проводиться заряд акумулятора, потім він відключається від зарядного пристрою. Наступний цикл заряду здійснюється тільки після розряду акумулятора або через певний час для компенсації саморозряду.

Характеристики
Ємність акумулятора 4 АГЧ
Номінальна напруга 12 В
Габаритні розміри 101 + 6х90х70 мм
Маса 1,6 кг
Доставка
Доставка у вiддiлення Нової пошти
 • Відправлення на відділення - 70 грн (лише за передоплатою)
 • Відправлення з понеділка по п‘ятницю о 15:00
Наші магазини
Київ

пр-т В. Лобановського, 196

(пн - пт 10:00-18:00)

Залиште свій відгук
Дмитрий
13 квітня 2021 12:18

Аккумуляторы новые, свежие, заряд приняли, пару раз потренировал — заряд присутствует

Відповісти
Ответить на отзыв