18.04.2024 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.

Плата приймально-контрольного приладу INTEGRA 32 P

Код товару: 27908
5 836.00 грн
Безготівкова ціна
Ціна при безготівковій оплаті з ПДВ
5 836.00 грн
  Бренд: "Satel", Польша

  Призначення: головна плата сигналізації.
  Кількість охоронних зон: 8 до 32.
  Кількість користувачів в системі: 64, адміністраторів 4 і 1 інсталятор.
  Середа монтажу: внутрішній.
  Порти: RS-232-роз'єм RJ.
  живлення: 18 В AC, 50-60 Гц.
  Блок живлення: вбудований 1.2Аг.

Гарантія
1 рік офіційної від виробника
14 днів на повернення або обмін без зайвих питань
Опис

Призначення

Надійна плата приймально-контрольного приладу INTEGRA 32 P — приймально-контрольний пристрій від компанії «SATEL» Польща, яка займається проектуванням, виробництвом і продажем електроніки найвищої якості. У перелік обладнання компанії SATEL входять перш за все пульти центрального спостереження (ПЦС), приймально-контрольні прилади, безперебійні блоки живлення, радіоконтролери і сповіщувачі.

ППК, на які встановлені плати приймально-контрольного приладу INTEGRA 32 P забезпечують охорону великих стаціонарних об'єктів. Це можуть бути торговельні комплекси, офісні будівлі, корпуси промислових підприємств з численними приміщеннями різного спрямування і призначення.

Плата приймально-контрольного приладу INTEGRA 32 P працює виключно з аналоговою телефонною лінією. Якщо вона змінюється на цифрову мережу в обов'язковому порядку необхідно проконсультуватись з монтажником системи охоронної сигналізації. Необхідно пам'ятати, що система охоронної сигналізації не зможе запобігти можливому пограбуванню, пожежі або нападу, але зможе забезпечити (якщо це станеться) можливість мінімізувати можливі збитки (звукова сигналізація тривоги чи сповіщення ПЦС охоронної компанії відлякає потенційних зловмисників).

Використовуючи плату приймально-контрольного приладу INTEGRA 32 P, можна здійснювати контроль системи автоматики і доступу на об'єкт. Існують модулі розширення, використовуючи які можна налаштувати систему під конкретні вимоги користувача. Порт RS-232, який розташований на платі, дає можливість підключити комп'ютер, попередньо встановивши на ньому програму GUARDX. Вона дозволить оновлювати і програмувати систему під індивідуальні вимоги користувача. Прилад має 8 робочих зон, які можна розширити до 32.

При виготовленні плати приймально-контрольного приладу INTEGRA 32 P були застосовані сучасні електронні компоненти, які гарантують безвідмовну роботу пристрою на багато років.

Де купити?

Купити плату приймально-контрольного приладу INTEGRA 32 P можна у нас в інтернет-магазині ohrana.ua. Тут представлений дуже широкий спектр обладнання від різних виробників. Наші менеджери детально проконсультують і дадуть відповідь на всі Ваші запитання.

У Києві у нас є магазин, з якого ви зможете забрати товар шляхом самовивозу. По всій території України ми пересилаємо товари Новою Поштою.

Характеристики
Кількість зон32
Кількість груп16
Живлення18 ± 15% В AC, 50-60 Гц
Габаритні розміри173 х 106 мм
Кількість охоронних зон:8 до 32
Кількість користувачів в системі:64, адміністраторів 4 і 1 інсталятор
модулі:GSM і TCP / IP
Порти:RS-232 - роз'єм RJ
Основне живлення:18 В AC, 50-60 Гц
Споживання струму (максимальне):234 мА
Вихідний струм блоку живлення (максимальний):1.2 А
Доставка
Доставка у вiддiлення Нової пошти
 • Відправлення на відділення - 70 грн (лише за передоплатою)
 • Відправлення з понеділка по п‘ятницю о 15:00
Наші магазини
Київ

пр-т В. Лобановського, 196

(пн - пт 10:00-18:00)

Залиште свій відгук

У цього товару ще немає відгуків.

Інструкції