20.07.2024 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.

Охоронна централь Smart System SMART GSM 2

Код товару: 25931
3 547.00 грн
    Бренд: "Smart system", Украина
Гарантія
1 рік офіційної від виробника
14 днів на повернення або обмін без зайвих питань
Видео-обзор
ППК SMART Gsm 2
Опис

Спрощена версія популярної моделі Smart GSM. Висока надійність системи за адекватну ціну. Відмінний вибір для невеликих об'єктів. Просте налаштування з мобільного телефону. Рекомендується для самостійного увстановлення.

GSM сигналізація — система контролю, що аналізує стан датчиків і передає сигнал тривоги за допомогою мобільного зв'язку у вигляді СМС чи дзвінка на телефон господаря.

Корпус приладу виготовлений з міцного пластику. Усередині розташовані GSM модуль, блок безперебійного живлення і комутаційна плата для підключення детекторів і сповіщувачів. Вільне місце в нижній частині боксу призначене для акумулятора.

Контроль

Прилад має 4 контрольні зони для підключення датчиків. Кількість датчиків на одній зоні (в одному шлейфі) — не обмежена. При порушенні (обриві) шлейфа прилад відправить СМС з назвою порушеної зони. Але не повідомить, який саме датчик в цьому шлейфі спрацював. На платі є вихід для датчиків температури. Можливе підключення до 8 датчиків температури паралельно. 1 датчик температури в комплекті.
Не рекомендується на одну зону підключати різнотипні датчики, наприклад, датчик руху і датчик диму, при тривозі ви не будете знати "куди бігти".
Вбудований контролер ТМ-ключів.

За замовчуванням, 3-тя зона налаштована як "постановочна". До цієї зони підключають приймач радіобрелоків, клавіатуру або ін.

4-та зона за замовчуванням "цілодобова" і "тиха". Вона контролюється і в охороні, і без охорони. При тривозі відбувається сповіщення без сирени. На 4-ту зону підключають датчики диму або тамперні контакти.

В прилад вбудований роз'єм для підключення бездротового модуля TRX-PRO. При додаванні модуля Ви можете управляти радіорозеткою, а також підключити радіосирену.

Сповіщення про тривогу

При тривозі GSM сигналізація включає сирену (купується окремо), відправляє тривожні СМС і робить вихідний дзвінок на номери, занесені в пам'ять приладу. Максимальна кількість номерів для сповіщення — 8. Є роздільне налаштування для кожного господаря про спосіб сповіщення: тільки СМС, тільки дзвінок, або СМС+дзвінок.
Сирена при тривозі включається на 60 секунд. При повторному спрацюванні датчика, цикл повторюється.

Управління

Прилад має три управляємих виходи.
Один з них задіяний для підключення сирени. Другий використовується для підключення інформаційного світлодіода. Третій вихід управляється користувачем в ручному режимі з телефону. Через додаткове реле можна управляти будь-якими навантаженнями: включати/відключати бойлер, опалення, освітлення, відкривати електрозамок тощо.

Можливе управління і налаштування приладу за допомогою мобільного додатку. OKO-pro

Електроживлення

Централь підключається до мережі змінного струму 220 В через колодку із запобіжником. Блок безперебійного живлення розрахований на роботу з акумулятором. ББЖ живить GSM модуль і підключені датчики. Загальне зовнішнє споживання не повинно перевищувати 0,8 А.
ББЖ заряджає акумулятор і завжди підтримує його в зарядженому стані (буферний режим). При відключенні електрики прилад автоматично перейде на роботу від акумулятора. Час автономної роботи залежить від зовнішнього споживання, тобто від кількості датчиків. Середній час роботи від акумулятора 7 А*год — 3 доби.
При тривалій відсутності зовнішнього живлення (220В) при розряді акумулятора до нижнього порогового значення, прилад відсилає господарю повідомлення про повний розряд акумулятора і відключається для запобігання глибокого розряду.
Прилади, які не мають захисту від глибокого розряду, при тривалій відсутності 220В розряджають АКБ до "0". Після цього АКБ втрачає свої властивості і його слід замінювати.

Характеристики
Напруга живлення 220 В (155 ... .245 В)
Кількість входів 4 шт
Типи датчиків, що підключаються контактні, логічні
Максимальна напруга, що подається на входи контролю не більше 30 В
Внутрішньо опір входів контролю близько 10 кОм
Кількість виходів управління типу ОК (видає мінус) 3 шт
Максимальна коммутируемое постійна напруга виходу 30 В
струм зовнішніми пристроями (сумарний) номінальний 0.8А
струм зовнішніми пристроями (сумарний ) максимальний 1,2А
Максимальний струм навантаження виходу (i1 ... i3) 0.5А
Максимальний сумарний струм навантаження по усіх виходах одночасно
Робочий температурний діапазон приладу від -30oC до + 80oC
Автоматическ е вимикання GSM-модуля (850/900/1800/1900 Мгц) ​​ нижче -40oC, вище + 85oC
Габаритні розміри пристрою 225х175х80 мм
Доставка
Доставка у вiддiлення Нової пошти
  • Відправлення на відділення - 70 грн (лише за передоплатою)
  • Відправлення з понеділка по п‘ятницю о 15:00
Наші магазини
Київ

пр-т В. Лобановського, 196

(пн - пт 10:00-18:00)

Залиште свій відгук
Євген Володимирович
05 березня 2022 17:21

Працювала півтора року все було добре а зараз не баче сім карти Охранная централь Smart System SMART GSM 2 .Може хтось знає в чому причина

Відповісти
Ответить на отзыв
Владислав
25 жовтня 2021 17:15

Отличная! Все устраивает, все нравится! Еще не было, чтоб кто-то врывался. Но с ней спокойнее, и плюс по цене устраивает. У нас служба охраны выходит в космические деньги, да и плюс жалуются на них иногда. А с этой проблем нет, цена и качество соответствуют.

Відповісти
Ответить на отзыв
Юрий
04 жовтня 2021 17:19

Отличная, мне очень нравится! Я уж посматривал что-то еще к ней у вас купить.

Відповісти
Ответить на отзыв
Максим
03 серпня 2021 05:50

Хорошая. Наормальная, пока нареканий нет. Поставили, все нормально все работает. Со всеми моментами разобрались. Таких как нюансов то нет

Відповісти
Ответить на отзыв
Андрей
07 липня 2021 09:08

Сигналізація нейтральна. Вона відповідає вимогам, які мені потрібні були

Відповісти
Ответить на отзыв
Інструкції