Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Mесенджери
рус укр

Безконтактний ключ RFID KEYFOB EM RW Heart

Код товару: 25539
Цiна
42.12 UAH
Безготівкова ціна
Ціна при безготівковій оплаті з ПДВ
42.12 UAH
  Виробник: "Atis", Китай

  Безконтактний ключ-брелок з RFID чіпом 25х4 мм.
  Стандарт: Em-marine (125 КГц). 
  Литий пластиковий корпус. 
  Не схильний до електромагнітних впливів. 
  Активується на близькій відстані (до 15 см).

Опис

Безконтактний брелок стандарту proximity призначений для роботи в системах контролю доступу, аналогічно електронним ключам Touch Memory. Він являє собою мініатюрний незалежний пристрій в литому пластиковому корпусі, з гумкою-карабіном, що дозволяє закріпити його на зв'язці з ключами.

Брелок круглої форми для безконтактної ідентифікації (proximity card), що працює по протоколу EM-Marine (частота 125кГц, стандарт ISO18000-2). Матеріал- АБС-пластик, покритий епоксидною смолою.
Більш практичний і довговічний у порівнянні з пластиковими брелоками, які з часом можуть зношуватися і ламатися. Брелок має невеликий розмір і отвір для кріплення до зв'язки ключів, привабливий зовнішній вигляд.

У корпус вбудовано чіп, який використовується тільки для читання. Мікросхема активується на досить близькій відстані (не більше 15см) від зчитувача, наприклад, PR-02. Брелоки не вимагають ніяких елементів живлення, програмуються унікальним кодом. Брелоки не схильні до електромагнітних впливів.

Характеристики
Залиште свій відгук
Сергей
13 серпень 2021 07:35

Хороший брелок по адекватной стоимости, заказывал два. Отправку заказа сделали быстро. Качество отличное, всегда реагирует. Магазин понравился, есть все для организации охранных систем.

Відповісти
Ответить на отзыв