Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Mесенджери
рус укр

Кнопка тривоги Ajax Button чорна

Код товару: 28948
Цiна
649.00 UAH
Безготівкова ціна
Ціна при безготівковій оплаті з ПДВ
649.08 UAH
  Виробник: "Ajax", Украина

  Призначення: тривожна кнопка
  Колір: чорна
  Середа установки: внутрішній
  Матеріал корпусу: пластик
  Спосіб монтажу: накладний
  Підключення: бездротове
  живлення : батарейка CR2032

  Повна сумісність з системою Ajax .
  Світлодіодна індикація.

Опис

Кнопка тривоги Ajax Button Black належить до лінійки додаткового обладнання для професійних охоронних систем нового покоління — Ajax. Продукція Української компанії Ajax Systems порівняно недавно з'явилася у нас на ринку, але за цей короткий період завоювала величезну популярність. Йдучи в ногу з часом, з огляду на світові тенденції і прислухаючись до побажань споживача, компанія стала такою популярною, що на сьогоднішній день її продукція експортується більш ніж в 80 країн, по всій земній кулі. Красиві форми, сучасний дизайн, кольорова гама, величезна різноманітність компонентів, мобільність і гнучкість налаштувань, використання так званих «сценаріїв» (це коли при налаштуванні охоронної системи через мобільний додаток є можливість налаштувати алгоритм дії системи, у випадку коли спрацьовує один з датчиків) — це і багато іншого, відразу виділяє продукцію Аjax серед конкурентів.

Ще покупця продукції Аjax привертає і те, що монтаж цієї охоронної системи і її компонентів не вимагає особливих знань і умінь (в наборі йдуть гвинти для монтажу, а для зовсім ледачих — двосторонній скотч), потрібна всього лише наявність інтернету, нехай навіть і мобільного.

Кнопка тривоги Ajax Button Black — це бездротова тривожна кнопка, яка служить для того, щоб швидко передати сигналу тривоги на Хаб, який у свою чергу миттєво сповістить про виникнення надзвичайної ситуації пульт центрального спостереження охоронної фірми, близьких, родичів, колег. Корпус кнопки виконаний в овальній формі. Вона приємна на дотик. Її можна носити як брелок на шиї або руці (не побоюючись поранитися), для цього на корпусі є спеціальний малопомітний отвір. Кнопка візуально підтверджує доставку сигналу зеленим світінням. Від випадкового здійснення тривоги можна запрограмувати кнопку подвійним натисканням або утримання на 1,5 секунди.

Ціна на кнопку тривоги Ajax Button Black не сильно відрізняється від аналогів. Але беручи до уваги мобільність, можливість віддалено налаштувати параметри, використовувати «сценарії», надійність та сучасний дизайн, вона по праву займає почесне звання лідера.

Кнопку тривоги Ajax Button Black Ви можете купити у нас в інтернет-магазині. Наші менеджери детально проконсультують і дадуть відповідь на всі Ваші запитання. Ми доставляємо товар по всій Україні, в будь-яке місто.

Характеристики

</table >

Радіочастота передачі: 868.0 - 868.6 МГц
Діяльність зв'язку до 1000 метрів
Модуляція радіосигналу: GFSK
Потужність радіопередавача: 25 мВт
Максимальна дальність зв'язку: до 1000 м
Харчування: батарейка CR2032
Матеріал корпусу: пластик
гарантійні: 2 роки
Робочі температури: -20 ° С ... + 50 ° С
Залиште свій відгук
Никита
07 листопад 2020 08:46

Покупали эту кнопку, когда монтировали систему безопасности. Консультант посоветовал именно эту, и выбором остались довольны. Легко настраивать, сигнал мгновенно передает на пульт.

Відповісти
Ответить на отзыв
Никита
07 листопад 2020 06:46

Покупали эту кнопку, когда монтировали систему безопасности. Консультант посоветовал именно эту, и выбором остались довольны. Легко настраивать, сигнал мгновенно передает на пульт.

Відповісти
Ответить на отзыв