21.04.2024 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.

Електронна тижнева розетка з таймером Programmer timer digital MS-310

немає в наявності
Фото 1 Програмована розетка з таймером MS-310
Фото 2 Програмована розетка з таймером MS-310
Фото 3 Програмована розетка з таймером MS-310
Фото 4 Програмована розетка з таймером MS-310
Код товару: 28861
304.00 грн
Безготівкова ціна
Ціна при безготівковій оплаті з ПДВ
304.00 грн
  Бренд: Другой

  Макс. навантаження 3600 Вт/16 А
  Номінальне навантаження: 10 А
  Максимальна установка часу: 7 днів
  Напруга: 127-230 В
  резерв батареї: 1.2 В/100 годин
  Розмір: 115х57х80 мм
  Ступінь захисту: IP 20

  Оснащена системою підтримки пам'яті.
  Можливість програмування до 20 включень/виключень.

Гарантія
14 днів офіційної від виробника
14 днів на повернення або обмін без зайвих питань
Опис

Електронна тижнева розетка з таймером MS-310 — це розетка, яка дозволяє управляти підключеними до неї електроприладами в запрограмованому режимі. Розетка дозволяє вмикати або вимикати прилади в час, який Вам необхідно. Такий пристрій можна ефективно використовувати для управління різними побутовими приладами, наприклад, для поливу газонів, включення світлових приладів, бойлерів, обігрівачів. В умовах виробництва його можна задіяти для включення в заданий час освітлення, обігріву, приладів контролю та ін. Корпус даної розетки виготовлений з якісного пластика. Розетка розрахована тільки на використання всередині приміщень. До пристрою можна підключати побутові прилади з номінальним навантаженням 10 А. У даній програмованій розетці є резервний акумулятор, який використовується для підтримки роботи годинника і збереження в пам'яті налаштувань включення на 100 годин.

MS-310 — це розетка тижневого типу, тому в ній можна запрограмувати режим включення/виключення приладів максимум на 7 днів.

Використання розетки

Для включення розетки, підключіть її до мережі 230/240V і заряджайте акумуляторну батарею протягом приблизно 12 годин. Видаліть всю поточну інформацію після зарядки, натиснувши на кнопку «MASTER CLEAR» гострим предметом, наприклад ручкою або олівцем. Можна робити налаштування таймера. Для встановлення поточного часу натисніть і утримуйте кнопку «CLOCK», натискайте кнопку «WEEK» поки не з'явиться поточний день, далі таким же чином встановіть поточний час, натискаючи кнопки «HOUR», «MIN». Для швидкого встановлення кнопки «WEEK», «HOUR», «MIN» можна тримати натиснутими їх доки, доки не з'явиться потрібний день тижня, година або хвилина. Встановивши правильний час, відпустіть кнопку «CLOCK».

Встановлення програм

Перевіряючи програми, переконайтеся, що налаштування не накладаються, особливо при використанні блоку варіантів. Якщо програмні установки накладаються, включення і виключення таймера буде виконуватися відповідно до встановленого в програмі часу, а не з номером програми. Програма OFF матиме перевагу перед програмою ON. Натисніть і відпустіть кнопку «TIMER», на дисплеї з'явиться «ON 1». Тепер можна робити перше налаштування часу включення. Натискайте кнопку «WEEK», щоб встановити потрібний день або кілька (групу) днів. Встановіть час, натискаючи «HOUR», «MIN». Натисніть «TIMER» для завершення першої установки часу включення і приступайте до налаштування часу відключення, на дисплеї з'явиться «OFF 1», повторіть дії. Знову натисніть «TIMER», щоб закінчити налаштування відключення і почніть друге налаштування включення. Повторюйте дані дії для програмування решти налаштувань. Натисніть кнопку «TIMER» і утримуйте секунди дві для швидкого перегляду установок. Завершивши налаштування, натисніть кнопку «CLOCK». Таймер готовий до роботи.

Приклад. Потрібно запрограмувати включення о 17:15, виключення о 22:30 щодня. Натисніть і відпустіть кнопку «TIMER». На дисплеї «ON 1». Натискайте «WEEK», доки не з'явиться «MO, TU, WE, TH, FR, SA, SU». Натискайте «HOUR», доки не з'явиться 17:00. Натискайте «MIN», доки не з'явиться 17:15. Натисніть і відпустіть кнопку «TIMER», на дисплеї «OFF 1». Для налаштування виключення повторюйте дії, поки не з'явиться 22:30.

На сайті Ohrana.ua ви можете купити електронну тижневу розетку з таймером MS-310 та інше обладнання для створення сучасних систем безпеки за доступною ціною. Наші консультанти будуть раді відповісти на будь-які ваші питання. Зробіть замовлення зараз, і ми відправимо його в будь-яке місто України зручною для вас службою доставки.

Характеристики
Максимальна сила струму 16 А, 3600 Вт
Номінальне навантаження 10 А
Максимальна установка часу 7 днів
Напруга 127 - 230 В
Резерв батареї 1.2 В / 100 годин
Розмір 115х57х80 мм
Ступінь захисту IP 20
Доставка
Доставка у вiддiлення Нової пошти
 • Відправлення на відділення - 70 грн (лише за передоплатою)
 • Відправлення з понеділка по п‘ятницю о 15:00
Наші магазини
Київ

пр-т В. Лобановського, 196

(пн - пт 10:00-18:00)

Залиште свій відгук

У цього товару ще немає відгуків.