Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

Брелок RFID KEYFOB EM RW 125 кГц перезаписуваний

Код товару: 27883
Цiна
27.03 грн.
Безготівкова ціна
Ціна при безготівковій оплаті з ПДВ
27.03 грн.
  Виробник: "Atis", Китай

  Перезаписуваний безконтактний ключ-брелок з RFID чіпом.
  Стандарт: Em-marine (125 кГц).
  Литий пластиковий корпус.
  Колір брелока може не відповідати фото (уточнюйте)
  Спрацьовує на близькій відстані.

Опис

Безконтактний брелок стандарту Em-marine ISO18000-2 призначений для використання в системах контролю доступу аналогічно електронним карткам Touch Memory з частотою 125 кГц. Він являє собою мініатюрний незалежний пристрій в литому пластиковому корпусі з кільцем, який дозволяє закріпити його на зв'язці з ключами. Особливістю даного брелока є те, що його можна використовувати кілька разів, оскільки він є перезаписуваним. У корпус вбудовано чіп, який використовується для читання. Мікросхема активується на досить близькій відстані від зчитувача (залежно від характеристик зчитувача). Брелоки не схильні до електромагнітних впливів.

Брелоки не вимагають ніяких елементів живлення, програмуються і перезаписуються за допомогою дублікатора домофонних ключів SK 539.

На сайті Ohrana.ua ви можете купити брелок RFID KEYFOB EM RW та інше обладнання для створення сучасних систем контролю і управління доступом за доступною ціною. Наші консультанти будуть раді відповісти на будь-які ваші питання. Зробіть замовлення зараз, а ми відправимо його в будь-яке місто України зручною для вас службою доставки.

Характеристики
Залиште свій відгук
Алексей
23 квітня 2021 12:51

Працюють нормально. Мені треба була можливість записувати на них дані. Коректно працюють, записують дані

Відповісти
Ответить на отзыв
Роман
23 квітня 2021 12:15

Хороші. І близько, і не дорого.Переваги це те, що вони перезаписуються, а недоліки це тільки те, що я можу використовувати лише одну частоту

Відповісти
Ответить на отзыв