Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Mесенджери
рус укр

Універсальний поплавковий вимикач Aquatica, 3 м

Код товару: 29696
Цiна
249.00 UAH
Безготівкова ціна
Ціна при безготівковій оплаті з ПДВ
286.35 UAH
  Виробник: Другой

  Призначення: датчик рівня води
  Клас захисту: IP68
  Макс. потужність підключається ел.двігателя: до 2.2 кВт
  Максимальна сила струму: 16 А
  Довжина кабелю: 3 м
  Перетин кабелю: 3х1 мм & sup2;
  Підключення: провідне

Опис

Занурюваний універсальний поплавковий вимикач призначений для здійснення контролю рівня рідини в різних системах водопостачання або водовідведення (резервуари, колодязі, басейни, септики тощо). Даний датчик використовується також для контролю роботи насоса, може служити датчиком переливу рідини, а також застосовуватися як аварійний датчик рівня води. Універсальний поплавковий вимикач може бути застосований для відключення/включення електронасоса при зниженні/підвищенні рівня води, що перекачується до контрольованого значення, а також для управління роботою будь-яких інших електроприладів, в залежності від рівня води в контрольованому резервуарі.

Принцип роботи

Універсальний поплавковий вимикач складається з герметичного поплавка і кабелю відповідної довжини. У герметичний поплавок вбудовано трьохконтактний двопозиційний мікровимикач і сталева кулька, яка впливає на клавішу мікровимикача. До перемикача підведено кабель з трьох дротів, перший з яких загальний, а решта під'єднані до нормально закритого і відкритого контакту пристрою.

 Поплавковий датчик рівня води Aquatica погружной, 3 м

Замикання ланцюга забезпечується чорним і синім дротом, коли поплавок в нижньому положенні. При переведенні його у верхню позицію замикаючими контактами виступають вже коричневий і чорний дроти. Дріт, що не забезпечує підключення пристрою, обов'язково повинен бути заізольований.

 Поплавковий датчик рівня води Aquatica погружной, 3 м

Особливості

 • Максимальна потужність електродвигуна — 2.2 кВт.
 • Перетин кабелю — 3х1 мм2.
 • Максимальна сила струму — 16 А.
 • Довжина кабелю — 3 м.

На сайті Ohrana.ua ви можете купити поплавковий датчик рівня води Aquatica занурювакний, 3 м та інше обладнання для створення сучасних систем безпеки за доступною ціною. Наші консультанти будуть раді відповісти на будь-які ваші питання. Зробіть замовлення зараз, і ми відправимо його в будь-яке місто України зручною для вас службою доставки.

Характеристики
Напруга, В 220-240, 50 Гц
Клас ізоляції: F
Клас захисту: IP68
Максимальна температура перекачується рідини, ° C: </td > +60
Розміри 67.5 х 130.5 х 166.5 мм
Комплектація Вимикач, Інструкція
Залиште свій відгук

У цього товару ще немає відгуків.

Інструкції