20.07.2024 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.

Приймач Аякс, Ajax ocBridge Plus

Код товару: 24831
1 379.00 грн
Безготівкова ціна
Ціна при безготівковій оплаті з ПДВ
1 378.83 грн
  Бренд: "Ajax", Украина

  Приймає сигнал від бездротових датчиків Ajax ;
  Містить клеми для поключенія до дротової централі;
  Захищений двома Тампере від розтину і відриву з монтажною поверхні;
  12 транзисторів виходів : 8 охоронних зон, 4 сервісних виходу;
  Підтримує до 100 бездротових пристроїв.

  Сумісне обладнання

Гарантія
2 роки офіційної від виробника
14 днів на повернення або обмін без зайвих питань
Опис

Принцип роботи

Приймач бездротових датчиків Ajax ocBridge Plus призначений для того, щоб приєднати бездротові датчики Ajax до будь-якої дротової охоронної централі. Для цього Ajax ocBridge Plus оснащений радіоканальним приймачем і 12 транзисторними виходами — 8 охоронних виходів і 4 сервісних (тампер, пропажа датчика, розряд батареї, глушіння).

За допомогою звичайних дротів виходи приймача ocBridge Plus з'єднуються з входами дротової централі. Таким чином виходи приймача стають аналогом звичайних дротових датчиків для входів централі. При спрацюванні датчика, він відправляє сигнал на приймач. Приймач приймає його, обробляє, і розмикає/замикає відповідний вихід. Централь в свою чергу сприймає замикання/розмикання виходу приймача, як замикання/розмикання шлейфу датчика і видає тривогу.

Приймач оснащений ефективною бездротовою системою радіозв'язку, яка використовує шифрування повідомлень і захист від підробки. Це забезпечує відміний захист сигналізації від спроб злому зловмисниками. Крім того, приймач має ультрасучасну високонадійну систему зв'язку, що дозволяє йому успішно працювати в межах декількох поверхів бізнес-центру або на відстані до 2000 метрів від датчиків на відкритій місцевості.
Ця система можна використовуватися для охорони будь-яких об'єктів: квартир, приватних будинків, дач, офісів, магазинів, складів, виробничих приміщень тощо.

Функції та особливості

 • Шифрування повідомлень і захист від підробки.
 • Приймач регулярно відстежує сигнали тестування датчиків, що передаються на центральний блок. У разі якщо датчик спробують вкрасти або зламати, приймач негайно сповістить про це.
 • Максимальна відстань між датчиками і приймачем становить до 2000 м (за умови прямої видимості).
 • Приймач дозволяє зробити будь-яку дротову централь бездротовою.
 • Приймач захищений двома тамперами від розтину і відриву з монтажної поверхні.
 • Приймач оснащений 12-ма транзисторними виходами. 8 виходів відповідають 8-ми охоронним зонам. До кожної зоні можна приписати кілька бездротових пристроїв — датчиків або кнопок брелоків. У разі якщо до зони приписаний датчик, що працює в імпульсному режимі, вихід при тривозі розмикається/замикається на 1 секунду, якщо приписаний датчик, що працює в бістабільному режимі — вихід змінює своє положення на протилежне в залежності від стану датчика. У разі якщо в зону приписані кнопки брелоків, які відповідають за постановку/зняття системи з охорони, вихід буде міняти свій стан в залежності від натискань.
 • 4 виходи використовується для передачі сервісних сигналів: спрацювання тампера датчика, відсутність сигналу тестування, розряд батареї, глушіння радіоканалу.
 • 1 вихід використовується для передачі сигналу про спрацювання тампера самого приймача при його розтині і/або відриві від монтажної поверхні.
 • Антена приймача оптимізована і узгоджена для більш якісного прийому сигналів усередині будівель.
 • Приймач обладнаний miniUSB-роз'ємом для підключення до комп'ютера, завдяки чому можна оновити прошивку, підвищивши функціональність пристрою. Нові версії прошивки регулярно з'являються на нашому сайті і доступні для безкоштовного завантаження.
 • Зручне налаштування приймача здійснюється за допомогою Windows конфігуратора.
 • На платі приймача змонтовано вимикач, який крім зручності виключення пристрою дозволяє убезпечити його від появи живлення в процесі монтажу, що призвело до збою.
 • Приймач відстежує коректну роботу датчиків в мережі. Якщо в контрольний проміжок часу сигнал тестування від датчика не отримано, видається тривога.
 • Приймач відстежує розряд батареї датчиків. Якщо батарея одного з датчиків розряджається, видається відповідна тривога.
 • Приймач детектує глушіння радіоканалу зловмисниками. У разі виявлення глушіння негайно видається сигнал тривоги.
 • Для детектування глушіння використовується адаптивний алгоритм, що дозволяє уникнути помилкових спрацьовувань через природні перешкоди в радіоканалі.
 • У прийомнику ведуться журнали сервісних і тривожних подій — завжди можна подивитися, в якому конкретно датчику спрацював тампер або сіла батарея, який саме датчик відправляв сигнал тривоги.
 • Приймач оснащений спеціальним режимом тестування, який дозволяє визначити співвідношення сигнал/шум для кожного датчика. Даний режим дозволяє вибрати оптимальне місце встановлення для датчика.
 • Для зручності підключення до дротової централі приймач обладнаний клемами.
Характеристики
Кількість виходів 12
Тип виходу транзисторний
Кількість тривожних виходів 8
Кількість сервісних виходів 4
Робоча частота 868 МГц
Дальність передачі сигналу 2000 м
Максимальна кількість пристроїв, що підключаються 100
Напруга живлення DC 8- 14 В, USB 5 В (тільки для настройки системи)
потужність до 2Вт
Діапазон робочих температур -20 ° С ~ +50 ° С
Робоча вологість не більше 90%
Розміри 95 х 92 х 18 мм
Гарантія 24 міс.
Доставка
Доставка у вiддiлення Нової пошти
 • Відправлення на відділення - 70 грн (лише за передоплатою)
 • Відправлення з понеділка по п‘ятницю о 15:00
Наші магазини
Київ

пр-т В. Лобановського, 196

(пн - пт 10:00-18:00)

Залиште свій відгук
Геннадий
29 липня 2018 10:08

Когда заказывал здесь этот приёмник, консультант магазина очень подробно меня проконсультировал по его использованию, за это отдельное спасибо и за быструю доставку тоже. С приёмником я быстро разобрался, действительно настраивается легко, вещь высоко качественная и цена не дорогая.

Відповісти
Ответить на отзыв