02.04.2023 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.
Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

Датчик пожежний димовий Elmes Electronic MTS166

Код товару: 25158
Цiна
1 463.00 грн
Безготівкова ціна
Ціна при безготівковій оплаті з ПДВ
1 755.60 грн
  Виробник: "Elmes Electronic", Польша

  Тип датчика: пожежний, димовий
  Тип підключення: бездротове
  Робоча частота: 433 МГц
  Дальність передачі: 100 м на відкритій місцевості
  Вбудована сирена: 85 дБ
  Живлення: 9 В

Гарантія
1 рік офіційної від виробника
14 днів на повернення або обмін без зайвих питань
Опис

Пожежні датчики, для яких немає потреби протягувати кабелі при підключенні називаються бездротовими. У разі спрацювання такого датчика сигнал тривоги передається по радіоканалу, синхронно активуючи і сигнал автономної сирени.

Найпоширеніший тип датчика — це димовий. Він визначає наявність частинок диму в повітрі і може бути встановлений всюди, крім приміщень для куріння, санвузлів, дуже вологих або дуже запилених приміщень. Димовий датчик пожежний з дуже високою ймовірністю дозволяє виявити загоряння на ранній стадії.

Бездротові пожежні датчики MTS-166 — це автономні пристрої вимірювань, що реагують на ознаки загоряння або задимлення в позначеній зоні дії. При виникненні вогнищ загоряння, зміні температури або задимлення пожежний датчик MTS-166 реєструє зміни і передає певний сигнал.

Димовий датчик GNS встановлюється на відстані не менше 30 см від освітлювальних приладів або інших предметів, які заважають виявленню диму. При його монтажі на стіну, від нього до стелі повинно бути не менше 30 см. При монтажі в приміщеннях з пологими стелями відступ від самого верху повинен бути не менше 90 см.

Дальність передачі сигналу тривоги пожежних датчиків GNS на відкритому просторі становить до 100 м, а в приміщеннях дуже сильно залежить від матеріалу і товщини стін і перекриттів.

Основними ознаками загоряння є:

 • появи диму в повітрі,
 • аномальне зростання температури,
 • присутність в приміщенні чадного газу,
 • поява відкритого полум'я.

На кожну з цих ознак загоряння існують відповідні типи пожежних датчиків. Вони — очі і вуха будь-якої системи пожежної безпеки.

Заборонено розміщувати датчики місцях, де недостатня циркуляція диму. Не встановлюються датчики також в місцях або приміщеннях, де можливе їх помилкове спрацьовування. Димові датчики необхідно встановлювати в центрі стелі. Вони повинні розміщуватися на шляху ймовірного поширення диму.

Кількість необхідних датчиків, їх тип і розміщення визначається багатьма факторами. В першу чергу — це тип приміщення, планування, його розміри. В залежності від необхідних умов для конкретного об'єкта, вони повинні забезпечити автоматичне виявлення загоряння, щоб швидко включити системи сповіщення про пожежу та організувати безпечну евакуацію людей або відключення обладнання.

Характеристики
Доставка
Доставка у вiддiлення Нової пошти
 • Відправлення на відділення - 70 грн (лише за передоплатою)
 • Відправлення з понеділка по п‘ятницю о 15:00
 • Незважаючи на планові та аварійні відключення світла, доставка відбувається за графіком
Наші магазини
Київ

пр-т В. Лобановського, 196

(пн - пт 10:00-18:00)

Залиште свій відгук

У цього товару ще немає відгуків.