17.04.2024 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.

Датчик пожежний димовий Elmes Electronic GNS

немає в наявності
Фото 1 Датчик пожежний димовий Elmes Electronic GNS
Фото 2 Датчик пожежний димовий Elmes Electronic GNS
Фото 3 Датчик пожежний димовий Elmes Electronic GNS
Фото 4 Датчик пожежний димовий Elmes Electronic GNS
Код товару: 24349
1 383.00 грн
Безготівкова ціна
Ціна при безготівковій оплаті з ПДВ
1 382.50 грн
  Бренд: "Elmes Electronic", Польша

  Тип датчика: пожежний, димовий
  Тип підключення: бездротове
  Робоча частота: 433 МГц
  Дальність передачі: 100 м на відкритій місцевості
  Вбудована сирена: 85 дБ
  Живлення: 9 В

Гарантія
1 рік офіційної від виробника
14 днів на повернення або обмін без зайвих питань
Опис

Датчики пожежні, для яких немає потреби протягувати кабелі при їх підключенні, називаються бездротовими. У разі спрацювання такого датчика сигнал тривоги передається по радіоканалу, синхронно активуючи і сигнал автономної сирени.

Найпоширеніший тип датчика — це димовий. Він визначає наявність частинок диму в повітрі і може бути встановлений всюди, крім приміщень для куріння, санвузлів, дуже вологих або дуже запилених приміщень. Димовий датчик пожежний з дуже високою ймовірністю дозволяє виявити загоряння на ранній стадії.

Бездротові пожежні датчики GNS — це автономні пристрої, що реагують на ознаки загоряння або задимлення в позначеній зоні дії. При виникненні вогнищ загоряння, зміні температури або задимленні пожежний датчик GNS реєструє зміни і передає певний сигнал.

Димовий датчик GNS встановлюється на відстані не менше 30 см від освітлювальних приладів або інших предметів, які заважають виявленню диму. При його монтажі на стіну, від нього до стелі повинно бути не менше 30 см. При монтажі в приміщеннях з пологими стелями відступ від верху повинен бути не менше 90 см.

Дальність передачі сигналу тривоги пожежних датчиків GNS на відкритому просторі — до 100 м, а в приміщеннях дуже сильно залежить від матеріалу і товщини стін і перекриттів.

Основними ознаками загоряння є:

 • появи диму в повітрі;
 • аномальне зростання температури;
 • присутність в приміщенні чадного газу;
 • поява відкритого полум'я.

На кожну з цих ознак загоряння існують відповідні типи пожежних датчиків. Вони — очі і вуха будь-якої системи пожежної безпеки.

Заборонено розміщувати датчики в місцях, де недостатня циркуляція диму. Не встановлюються датчики також в місцях або в приміщеннях, де можливе їх помилкове спрацьовування. Димові датчики необхідно встановлювати в центрі стелі. Вони повинні розміщуватися на шляху ймовірного поширення диму.

Кількість необхідних датчиків, їх тип і розміщення визначається багатьма факторами. В першу чергу — це тип приміщення, планування, його розміри. Від необхідних умов для конкретного об'єкта, вони повинні забезпечити автоматичне виявлення загоряння за час, необхідний, щоб включити системи сповіщення про пожежу та для організувати безпечну евакуацію людей або відключення обладнання.

Характеристики
передавач, сумісний зі стандартом EU433,92 МГц
довжина радіосигналудо 100 м на відкритому просторі
живлення від батарейки9 В
максимальний струм 30 мА (при спрацьовуванні)
діапазон робочих температур:0 до +40 C
Вбудована сирена:85 дБ
Доставка
Доставка у вiддiлення Нової пошти
 • Відправлення на відділення - 70 грн (лише за передоплатою)
 • Відправлення з понеділка по п‘ятницю о 15:00
Наші магазини
Київ

пр-т В. Лобановського, 196

(пн - пт 10:00-18:00)

Залиште свій відгук

У цього товару ще немає відгуків.