14.06.2024 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.

Датчик температури DS18B20 в гільзі

Код товару: 25651
84.00 грн
  Бренд: Другой

  Тип датчика: температури
  Тип підключення: дротове
  Діапазон температур: -55 ... +125 °C
  Ступінь захисту: внутрішній
  Живлення: не потрібне
  Розміри: 50 х 5 х 5 мм
  Довжина з каблем: 1 м

Гарантія
14 днів офіційної від виробника
14 днів на повернення або обмін без зайвих питань
Опис

Адресний датчик температури працює в діапазоні від-55°С до +125°C. Датчик поміщений в герметичну гільзу, що дає можливість використовувати його без пошкодження плати пристрою. Кожен датчик DS18B20 має унікальний 64-бітний послідовний код (адресу), що дозволяє підключати безліч датчиків на одну шину. Такий принцип дозволяє використовувати один мікропроцесор, щоб контролювати безліч датчиків DS18B20, підключених на одну шину.

Підходить для роботи спільно з ППК Smart GSM і ППК Smart GSM Lite.

Діапазон вимірюваних температур становить від-55°C до +125°C. Цифровий код, який зчитується з приладу і є прямим безпосереднім кодом виміряного значення температури і не потребує додаткових перетвореннь. Програмована користувачем роздільна здатність вбудованого АЦП може бути змінена в діапазоні від 9 до 12 розрядів вихідного коду. Абсолютна похибка перетворення менше 0,5°C в діапазоні контрольованих температур-10°C до +85°C. Максимальний час повного 12-ти розрядного перетворення — 750 мс (при роздільній здатності 12 розрядів). Для підключення потрібен резистор 4.7 кОм.

Внутрішня незалежна пам'ять температурних налаштувань забезпечує запис довільних значень верхньої та нижньої межі. Крім того, мікросхема містить вбудований логічний механізм пріоритетної сигналізації в разі перетину температурою один з заданих порогів. Вузол 1-Wire-інтерфейсу приладу хроблено таким чином, що існує теоретична можливість адресації необмеженої кількості подібних пристроїв на однопровідну лінію.

Термометр має індивідуальний 64-розрядний реєстраційний номер (груповий код 028Н) і забезпечує можливість роботи без зовнішнього джерела живлення, тільки за рахунок паразитного живлення однопроводної лінії. Для живлення приладу через окремий зовнішній вихід потрібна напруга від 3 В до 5.5 В.

Підключення:
1. Чорний — мінус.
2. Червоний — плюс (необов'язково).
3. Жовтий — дані.
Увага! Незалежно від типу підключення сигнальний дріт з'єднується з живленням через резистор 4.7 кОм.

Характеристики
Діапазон вимірюваної температури від -55 до + 125 ° C.
Точність (в діапазоні 0 ... + 85 ° C.) ± 1 ° C
Інтерфейс 1-Wire
Доставка
Доставка у вiддiлення Нової пошти
 • Відправлення на відділення - 70 грн (лише за передоплатою)
 • Відправлення з понеділка по п‘ятницю о 15:00
Наші магазини
Київ

пр-т В. Лобановського, 196

(пн - пт 10:00-18:00)

Залиште свій відгук

У цього товару ще немає відгуків.