Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Mесенджери
рус укр

Бездротовий датчик руху ІЧ + НВЧ JA-180W

Код товару: 25606
Цiна
2 488.00 UAH
Безготівкова ціна
Ціна при безготівковій оплаті з ПДВ
2 985.45 UAH
  Виробник: "JABLOTRON", Чехия

  Призначення: детектор руху з СВЧ сенсором.
  Немає імунітету від тваринСВЧ-датчик рухуІК-датчик рухуВнутрішнє застосуванняДальність дії 20 метрів Сумісність: серія ОС JABLOTRON.
  Висота установки: 2,5 м.
  Дальність виявлення руху: 12м.
  Кут детекції: 110 & deg ;.
  Живлення: літієва батарея LS (T) 14500 (3.6В/2.4 Ач).

Опис

Призначення

Бездротовий датчик руху ІЧ + НВЧ JA-180W розроблений і виготовлений чеською компанією JABLOTRON ALARMS a.s., основним напрямком якої є виробництво нових високотехнологічних дротових і бездротових охоронних систем (ОС) і пристроїв домашньої автоматики.

Надійний бездротовий датчик руху ІЧ + НВЧ JA-180W підключається до сигналізації серії JABLOTRON і займає одну зону в системній шині охоронного приладу. Робота PIR сенсора (датчика руху) заснована на виявленні ІЧ випромінювання, яке виходить від людини. Для досягнення найкращих результатів датчик краще встановити так, щоб порушник, при проникненні в приміщення, що охороняється, перетинав промені датчика поперек, а не рухався уздовж них. Залежно від форми і призначення приміщення, де буде встановлений бездротовий датчик руху ІЧ + НВЧ JA-180W (вузький довгий коридор, приміщення, де можуть бути присутні тварини або при виникненні необхідності взяти під охорону частину приміщення (кімнати) за завісою, шторою), діаграму спрямованості променів, для виявлення руху порушника, можна змінити шляхом заміни не тільки датчика, а тільки його елемента — змінною лінзою.

Перевага датчика руху ІЧ + НВЧ JA-180W перед іншими моделями полягає в тому, що він практично не дає помилкових спрацювань. Справа в тому, що після спрацювання ІЧ детектора включається мікрохвильовий сенсор (він аналізує надійшов сигнал, відсікаючи неправдиві, які можуть виникати: від переміщення теплих потоків повітря при роботі спліт систем, природних протягів і від систем опалення), щоб підтвердити спрацювання ІЧ. JA-180W

Популярний бездротової датчик руху ІЧ + НВЧ JA-180W, відрізняється від своїх конкурентів, високою якістю матеріалів застосованих при його виготовлення і стильним дизайном. Його сучасний зовнішній вигляд, підійде до будь-якого інтер'єру.

Купити

Просимо звернути Вашу увагу що бездротової датчик руху ІЧ + НВЧ JA-180W вже є у нас на складі, і його можна замовити. Наші менеджери з радістю докладно проконсультують і допоможуть купити, обладнання яке Ви оберете.

Характеристики
Залиште свій відгук

У цього товару ще немає відгуків.