18.04.2024 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.

Датчик відкриття Jablotron JA-150M

немає в наявності
Фото 1 Датчик відкриття Jablotron JA-150M
Код товару: 26722
1 342.00 грн
Безготівкова ціна
Ціна при безготівковій оплаті з ПДВ
1 341.60 грн
  Бренд: "JABLOTRON", Чехия

  Тип датчика: відкриття, магнітоконтактний
  Тип підключення: бездротове
  Робоча частота: 868.1 МГц
  Дальність передачі: до 300 м
  Монтаж: накладний
  Ступінь захисту: внутрішній
  Живлення: 1 x AA, 1.5 В
  Розміри: 109 x 24 x 22 мм

Гарантія
1 рік офіційної від виробника
14 днів на повернення або обмін без зайвих питань
Опис

JA-150M — це бездротовий магнітоконтактний детектор (геркон) з двома налаштованими незалежними входами для підключення дротяних датчиків. Для з'єднання зовнішніх датчиків можна використовувати кабель довжиною менше 3 м. Детектор може працювати в різних режимах, і налаштування виконується за допомогою dip перемикачів на платі датчика.

Варіанти використання детектора JA-150M

1) Детектор може використовуватися для підключення двох датчиків затоплення LD-81. Справа в тому, що всі датчики затоплення в лінійці Jablotron — дротові і для бездротової передачі сигналу на контрольну панель використовуються як передавач. JA-150M подає живлення на LD-81, і в разі протікання води його контакти замикаються, і сигнал передається контрольну панель. Для установки даного режиму DIP перемикачі 2, 3 і 4 повинні бути в положенні ON. Сам магнітний сенсор при цьому не працює.

2) Датчик може застосовуватися разом з одним або двома провідними герконами, наприклад, при установці герконів на подвійній двері квартири. Часто провідні геркони використовують для захисту сейфів (на відкривання дверцят і відрив від підлоги). Провідний геркон встановлюється всередині сейфа і дротовим методом підключається до Ja-150m, що реагує на відрив і передає сигнали на централь.

3) Ja-150M використовують для підключення датчика рулонних штор СТ-01, оснащених храповим механізмом, який контролює обертання штор, ролет або жалюзі. Сигнал тривоги видається при виявленні декількох послідовних імпульсів, викликаних обертанням зубів шестерні датчика СТ-01.

4) Даний геркон може використовуватися як передавач сигналу від будь-яких дротяних датчиків з виходом типу "сухий контакт", наприклад, для бездротової передачі сигналу від провідних ІЧ-бар'єрів сторонньої фірми. Слід врахувати температуру і умови експлуатації для геркона згідно з його технічними характеристиками.

Налаштування властивостей детектора

Детектор відразу зчитує стан NO/NC всіх вхідних клем при установці батарейок. Виявлений стан NC або NO приймається як значення за замовчуванням. Вхідні клеми IN1 і IN2 також працюють з балансуванням резистора 1k. Приклад: коли потрібно змінити стандартну логіку IN1 від NC до NO, необхідно вставити батарейки, коли вхід відключений від GND.

Налаштування може бути зроблене за допомогою dip перемикачів на платі сповіщувача. Виберіть необхідний режим згідно з таблицею 2.

Опис режимів введення:

 • Norm — статусний режим, детектор сигналізує активацію і деактивацію вхідних клем.
 • Pulse — імпульсний режим, детектор сигналізує тільки активацію.
 • Off — вхід відключений.
 • Rol1, Rol2 — режим ролика, який реагує на повторювані імпульси і короткі імпульси активації (NO) з чутливістю, обраною з двох рівнів: Rol1 — активація після 3 імпульсів протягом 2-хвилинного періоду; Rol2 — активація після 5 імпульсів протягом 2-хвилинного періоду. Коли шлейф відключається довше 0,5 с, спрацьовує тривога тампера. Після спрацьовування входу в режимі Rol1/Rol2 детектор не реагує на наступну активацію протягом 10 секунд.
Доставка
Доставка у вiддiлення Нової пошти
 • Відправлення на відділення - 70 грн (лише за передоплатою)
 • Відправлення з понеділка по п‘ятницю о 15:00
Наші магазини
Київ

пр-т В. Лобановського, 196

(пн - пт 10:00-18:00)

Залиште свій відгук

У цього товару ще немає відгуків.

Інструкції