Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Mесенджери
рус укр

Бездротовий датчик відкриття дверей/вікна Jablotron JA-150M

Код товару: 26722
Цiна
1 342.00 UAH
Безготівкова ціна
Ціна при безготівковій оплаті з ПДВ
1 341.60 UAH
  Виробник: "JABLOTRON", Чехия

  Магнітно-контактний сповіщувач. Датчик відкриття
  підключення: бездротове, 868.1 MHz, JABLOTRON
  Накладний .

Опис

JA-150M — це бездротовий магнітоконтактний детектор (геркон) з двома налаштованими незалежними входами для підключення дротяних датчиків. Для з'єднання зовнішніх датчиків можна використовувати кабель довжиною менше 3 м. Детектор може працювати в різних режимах, і налаштування виконується за допомогою dip перемикачів на платі датчика.

Варіанти використання детектора JA-150M

1) Детектор може використовуватися для підключення двох датчиків затоплення LD-81. Справа в тому, що всі датчики затоплення в лінійці Jablotron — дротові і для бездротової передачі сигналу на контрольну панель використовуються як передавач. JA-150M подає живлення на LD-81, і в разі протікання води його контакти замикаються, і сигнал передається контрольну панель. Для установки даного режиму DIP перемикачі 2, 3 і 4 повинні бути в положенні ON. Сам магнітний сенсор при цьому не працює.

2) Датчик може застосовуватися разом з одним або двома провідними герконами, наприклад, при установці герконів на подвійній двері квартири. Часто провідні геркони використовують для захисту сейфів (на відкривання дверцят і відрив від підлоги). Провідний геркон встановлюється всередині сейфа і дротовим методом підключається до Ja-150m, що реагує на відрив і передає сигнали на централь.

3) Ja-150M використовують для підключення датчика рулонних штор СТ-01, оснащених храповим механізмом, який контролює обертання штор, ролет або жалюзі. Сигнал тривоги видається при виявленні декількох послідовних імпульсів, викликаних обертанням зубів шестерні датчика СТ-01.

4) Даний геркон може використовуватися як передавач сигналу від будь-яких дротяних датчиків з виходом типу "сухий контакт", наприклад, для бездротової передачі сигналу від провідних ІЧ-бар'єрів сторонньої фірми. Слід врахувати температуру і умови експлуатації для геркона згідно з його технічними характеристиками.

Налаштування властивостей детектора

Детектор відразу зчитує стан NO/NC всіх вхідних клем при установці батарейок. Виявлений стан NC або NO приймається як значення за замовчуванням. Вхідні клеми IN1 і IN2 також працюють з балансуванням резистора 1k. Приклад: коли потрібно змінити стандартну логіку IN1 від NC до NO, необхідно вставити батарейки, коли вхід відключений від GND.

Налаштування може бути зроблене за допомогою dip перемикачів на платі сповіщувача. Виберіть необхідний режим згідно з таблицею 2.

Опис режимів введення:

 • Norm — статусний режим, детектор сигналізує активацію і деактивацію вхідних клем.
 • Pulse — імпульсний режим, детектор сигналізує тільки активацію.
 • Off — вхід відключений.
 • Rol1, Rol2 — режим ролика, який реагує на повторювані імпульси і короткі імпульси активації (NO) з чутливістю, обраною з двох рівнів: Rol1 — активація після 3 імпульсів протягом 2-хвилинного періоду; Rol2 — активація після 5 імпульсів протягом 2-хвилинного періоду. Коли шлейф відключається довше 0,5 с, спрацьовує тривога тампера. Після спрацьовування входу в режимі Rol1/Rol2 детектор не реагує на наступну активацію протягом 10 секунд.
Характеристики
Залиште свій відгук

У цього товару ще немає відгуків.

Інструкції