22.02.2024 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.
Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

Датчик затоплення Потенціал AQUA-Universal

немає в наявності
Фото 1 Датчик затоплення Потенціал AQUA-Universal
Фото 2 Датчик затоплення Потенціал AQUA-Universal
Код товару: 24509
164.00 грн
    Бренд: "Потенциал", Украина

    Тип датчика: затоплення
    Тип підключення: дротове
    Ступінь захисту: внутрішній

Гарантія
1 рік офіційної від виробника
14 днів на повернення або обмін без зайвих питань
Опис

Датчик протікання води AQUA-Universal дротовий, він же датчик затоплення, буде хорошим доповненням до GSM систем серії Universal. Розроблений та виготовлений він НВП "Потенціал", Україна, головним напрямком якого є розробка і виробництво мікропроцесорних охоронних систем.

Датчик протікання води AQUA-Universal дротовий застосовуються для раннього виявлення витоку води і запобігання великого затоплення. Ставиться в місцях, де проходять комунікації і є ризик виникнення аварії, в житлових і комерційних приміщеннях. До них відносяться: кухні, ванни, туалети, пральні, бойлерні та ін. При попаданні води на контакти датчика він подає сигнал на ППК GSM-Universal, який передає сигнал тривоги на пульт охоронної компанії (в тому випадку якщо ППК GSM-Universal підключена до ПЦС) і мобільний пристрій користувача.

Надійний датчик протікання води AQUA-Universal дротовий встановлюється в місці можливого витоку води так, щоб при виникненні аварійної ситуації вода перш за все потрапила на контакти датчика. Гарним доповненням до системи стало б застосування пристроїв з електро запірними механізмами (кранами, клапанами). В цьому випадку, при витоку і подальшому спрацюванні датчика, надходження води автоматично перекривається, що допомагає запобігти великому затопленню і мінімізувати завдані збитки від аварії.

Популярний датчик протікання води AQUA-Universal дротовий встановити не важко. ППК «GSM-Universal» налаштовується для роботи з датчиком за допомогою програми «Конфігуратор». При підключенні він займе всього одну охоронну зону системної шини GSM Universal. Датчик встановлюється горизонтально безпосередньо на підлогу в тій частині, де передбачається можлива поява води. Датчик підключається двома дротами на вхід прібора. Виконуючи всі пункти інструкції (йде в наборі разом з пристроєм і детально описує весь процес встановлення), можна легко і швидко налаштувати датчик на заданий режим роботи.

Купити

Просимо звернути Вашу увагу, що датчик протікання води AQUA-Universal дротовий вже є у нас на складі, і його можна замовити. Наші менеджери із задоволенням допоможуть підібрати обладнання, яке Вам потрібно.

Доставка
Доставка у вiддiлення Нової пошти
  • Відправлення на відділення - 70 грн (лише за передоплатою)
  • Відправлення з понеділка по п‘ятницю о 15:00
Наші магазини
Київ

пр-т В. Лобановського, 196

(пн - пт 10:00-18:00)

Залиште свій відгук
Антон
28 лютого 2019 02:41

Датчик со своей работой справляется хорошо. Устанавливается просто и удобно. Мы для склада себе такие покупали уже один раз датчик спас от затопления. Магазину спасибо, цены здесь очень выгодные и с доставкой проблем нет.

Відповісти
Ответить на отзыв