29.05.2024 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.

Внутрішній блок живлення PSU35-15

Код товару: 46609
1 098.00 грн
Безготівкова ціна
Ціна при безготівковій оплаті з ПДВ
1 098.00 грн
  Бренд: "TIRAS Technologies", Україна

  Одноканальний імпульсний блок живлення
  Вхід: AC 220 В
  Вихід: DC 15 В, 2.33 А
  Розміри: 96 х 55 х 34 мм

  Призначення: основне живлення для AM-Multi+
  Може використовуватися як заміна базового живлення Orion NOVA M/L або M-ZP mBox, AM-Multi+
  Блок живлення рекомендується використовувати лише з цим обладнанням. За використання у системах світлодіодного освітлення або з іншими охоронно-пожежними пристроями завод виробник відповідальності не несе

Гарантія
1 рік офіційної від виробника
14 днів на повернення або обмін без зайвих питань
Опис

Блок живлення Оріон PSU35-15 розроблений спеціально для користувачів однойменних систем безпеки (модифікації M/L/M-ZP mBox). Він призначений для роботи спільно з основним БП (додає 10 Вт потужності та додаткову лінію на 12 В). Дана модель дозволяє вирішити завдання недостатнього електропостачання при використанні додаткового обладнання, такого як електрозамок, клапан, освітлення та інші пристрої. Він забезпечує життєво важливе живлення для комплексів безпеки та автоматизації, що сприяє їхній безперебійній роботі.

Характеристики

 • Тип роботи: імпульсний.
 • Канали навантаження: 1.
 • Вхідна напруга: 220 В (побутова електромережа).
 • Вихідна напруга: 15 В, 2.33 А.
 • Матеріал: пластик.
 • Призначення: основне/додаткове живлення універсального адресного модуля AM-Multi+.

Переваги та особливості

 • Надійне електроживлення. Ця модель забезпечує стабільну та безперебійну подачу електрики для автоматичних охоронних комплексів, запобігаючи можливим збоям та нестабільності в їх роботі. На відміну від трансформаторного аналога, імпульсний тип має захист від навантажень, короткого замикання та різних перешкод в електромережі. Завдяки цьому додаткові пристрої зберігають свою працездатність під час розширення комплексу.
 • Універсальність. Можливість використання у різних пристроях та сценаріях робить його універсальним та зручним у використанні, але тільки в рамках, встановлених виробником.
 • Просте встановлення. Модель отримала компактний корпус, що забезпечує зручність монтажу навіть у обмежених просторах.
 • Надійність та безпека. Блок живлення розроблений для забезпечення стабільності електроживлення систем автоматизації, що є важливим для їх роботи. Він призначений для встановлення усередині приміщень.

Рекомендації щодо використання

Прилад призначений для використання лише з обладнанням автоматичних охоронних комплексів, зазначеним виробником. Не рекомендується використовувати його у освітленні (світлодіодний тип) або з іншими охоронно-пожежними пристроями, за винятком наведених у посібнику варіантів. В іншому випадку виробник знімає модель з гарантії.

Продаж та доставка

У нашому каталозі ми підтримуємо актуальні ціни на блок живлення Оріон PSU35-15. Продаж в інтернет-магазині доступний для всіх регіонів України, де працюють відділення Нової Пошти. Ми доставляємо куплене обладнання через цього перевізника. Також можна забрати свій товар у нашій точці видачі, що знаходиться у Києві.

Характеристики
Тип пристрою внутрішній блок живлення
Сумісність Orion NOVA М/L | M-ZP mBox
Живлення 220 В
Максимальний сумарний вихідний струм 2.33 А (15 В)
Габаритні розміри 96 х 55 х 34 мм
Вага 120 г
Доставка
Доставка у вiддiлення Нової пошти
 • Відправлення на відділення - 70 грн (лише за передоплатою)
 • Відправлення з понеділка по п‘ятницю о 15:00
Наші магазини
Київ

пр-т В. Лобановського, 196

(пн - пт 10:00-18:00)

Залиште свій відгук

У цього товару ще немає відгуків.