Бездротовий маршрутизатор Ruijie Reyee RG-EW1200G Pro
Код товару: 46133
Безготівкова ціна
Ціна при безготівковій оплаті з ПДВ
    Бренд: "Ruijie", Китай
    Ethernet порти (DownLink): 3 х 10/100/1000M LAN
    Ethernet порти (Uplink): 1 х 10/100/1000M WAN
    Максимальна швидкість: 867 Мбіт/с
Гарантія
1 рік офіційної від виробника
14 днів на повернення або обмін без зайвих питань
Опис
Призначення та особливості
Основні особливості моделі:
  • Повноцінна підтримка технології MU-MIMO (2 х 2).
  • Потужна платформа забезпечує високу швидкість передачі даних.
  • Функція роутера та маршрутизатора.
  • Динамічний DNS.
  • Робота у стандарті Wi-Fi 4(N)/5(AC).
  • Гостьова мережа.
  • Міжмережевий екран (Firewall).
  • 3 гігабітні LAN-порти.
Дана модель чудово впорається з різними завданнями щодо роздачі інтернет-сигналу в проблемних зонах.
Характеристики
Основні характеристики:
  • Процесор: 2-ядерний, 880 МГц.
  • Живлення: 12 В, 1.5 А.
  • Підтримка Mesh.
  • Робоча частота: 2.4/5 ГГц.
  • Посилення сигналу: всеспрямовані антени, 5 дБі.
  • Максимальна швидкість 2G/5G: 400/867 Мбіт/с.
Продаж та доставка
Характеристики
Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac/ac Wave2, MU-MIMO
Питание DC12В 1.5A
Мощность потребления 14 Вт
Размеры 220 x 140 x 36 мм