27.02.2024 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.
Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

Активний приймач-передавач ATIS HDMI-USB

New
Фото 1 Активний приймач-передавач ATIS HDMI-USB
Код товару: 48296
6 630.00 грн
Безготівкова ціна
Ціна при безготівковій оплаті з ПДВ
6 630.00 грн
  Бренд: "Atis", Китай

  Активний приймач/передавач HDMI-USB + IR по RJ45 звитій парі до 120 метрів

Гарантія
14 днів на повернення або обмін без зайвих питань
Опис

Активний приймач-передавач ATIS HDMI-USB призначений для підключення кабелю HDMI в роз'єм USB. Принцип дії зводиться до конвертації сигналу та його передачі по витій парі. Цей пристрій здійснює декомпресію картинки, як тільки вона змінюється на основному обладнанні. За допомогою цієї моделі вирішуються проблеми передачі сигналу HDMI-кабелем через USB-порт на великі відстані, забезпечуючи високоякісне відео, аудіо для зручності та ефективності роботи системи. Вона дозволяє уникнути кабельного безладу, забезпечуючи надійну передачу сигналу, а також комфортне та безпечне використання.

Характеристики

 • Тип пристрою: приймач-передавач.
 • Порти: HDMI/USB/RJ45.
 • Дальність трансляції: максимум 120 м.
 • Підтримка IR (ІЧ-передача): Так.
 • Трансляція сигналу: вита пара.

Переваги та особливості

Універсальна сумісність. Адаптер підходить для широкого спектру пристроїв, таких як комп'ютери, ноутбуки, проектори та медіацентри, забезпечуючи повну інтеграцію до системи. З його допомогою можна забезпечити сумісність комп'ютера та системи відеоспостереження чи іншого комплексу, де використовують порти різного типу.

Дальність передачі. Перетворення та трансляція сигналу здійснюється з мінімальними втратами, що забезпечує передачу на відстань до 120 метрів. Це робить адаптер ідеальним вибором для великих приміщень та залів. Завдяки цьому можна організувати показ слайдів, презентацій та інших медіа-матеріалів для великої аудиторії.

Компактність. Пристрій отримав невеликий корпус, що забезпечує зручність монтажу та керування, не створюючи зайвих незручностей. Завдяки цьому з підключенням впорається будь-який користувач.

Підтримка ІЧ-передачі (IR). Ця функція дозволяє дистанційно керувати підключеними пристроями.

Безпечна передача сигналу. Проблеми з електромагнітними перешкодами та втратою якості сигналу вирішуються під час використання екранованого кабелю витої пари. Завдяки цьому забезпечується стабільність відтворення відео та аудіо у різних приміщеннях, у тому числі там, де встановлено велику кількість техніки, що створює електромагнітні перешкоди.

Продаж та доставка

У каталозі ми вказуємо актуальні ціни на активний приймач-передавач ATIS HDMI-USB. Купити його в інтернет-магазині можна в будь-якому регіоні України, де є вихід в інтернет, а ми доставляємо куплений товар через Нову Пошту. Також можна забрати придбане обладнання у наземному магазині, розташованому у Києві.

Характеристики
Тип устройства приемник-передатчик
Тип сигнала / интерфейса HDMI-USB
Доставка
Доставка у вiддiлення Нової пошти
 • Відправлення на відділення - 70 грн (лише за передоплатою)
 • Відправлення з понеділка по п‘ятницю о 15:00
Наші магазини
Київ

пр-т В. Лобановського, 196

(пн - пт 10:00-18:00)

Залиште свій відгук

У цього товару ще немає відгуків.