25.06.2024 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.

Акумулятор мультигелевий LogicPower LPM-MG 12 В, 100 А·год

немає в наявності
Фото 1 Акумулятор мультигелевий LogicPower LPM-MG 12 В, 100 А·год
Фото 2 Акумулятор мультигелевий LogicPower LPM-MG 12 В, 100 А·год
Фото 3 Акумулятор мультигелевий LogicPower LPM-MG 12 В, 100 А·год
Код товару: 47482
8 658.00 грн
Безготівкова ціна
Ціна при безготівковій оплаті з ПДВ
8 657.97 грн
  Бренд: "LogicPower", Украина

  Тип: мультигелевий
  Ємність: 100 А·год
  Напруга на виході: 12 В
  Розміри: 330 х 171 х 214 мм
  Вага: 28 кг

Гарантія
2 роки офіційної від виробника
14 днів на повернення або обмін без зайвих питань
Опис

Акумулятор мультигелевий LogicPower LPM-MG 12 В, 100 А·год ідеально підходить для систем або пристроїв, які потребують резервного джерела живлення з великою ємністю. Дану модель можна підключати до сонячної установки або вітрогенератора для накопичення відновлюваної енергії. Вона відмінно підходить для встановлення в яхтах, автобудинках, та інших електроустановках, що потребують стабільного та довгострокового енергоживлення із резервом.

АКБ забезпечує надійне енергопостачання в умовах, де немає стандартної електрики, або де часто відбуваються відключення мережі. При коректному підключенні батарея вирішує проблеми переривань електроживлення та забезпечує стійку роботу електрообладнання протягом тривалого часу (залежить від особливостей споживачів).

Характеристики

 • Ємність: 100 А·год.
 • Напруга: 12 В.
 • Внутрішній опір: 5мОм.
 • Заряд (буфер): 13.5-13.8 В.
 • Заряд (циклічний): 14.5-14.9 В.
 • Пікова сила струму при заряджанні: 20 А.
 • Максимальне КЗ: 3000 А.
 • Робочий режим заряджання: 10 А.
 • Клема: T11 (болт М8).
 • Ресурс: максимум 800 циклів заряду/розряду.
 • Корпус: ударостійкий пластик.
 • Тип АКБ: необслуговувана.
 • Вага: 28 кг.

Переваги та особливості

Мультигелева технологія. На відміну від класичних моделей з рідким електролітом, у цьому випадку використовується гелевий аналог, який не випаровується у процесі електролізу. Це забезпечує високу ефективність заряду та тривалий термін служби. Пристрій не потребує обслуговування, що робить його більш ефективним у порівнянні зі стандартними автомобільними батареями.

Безпека та простота експлуатації. Так як корпус батареї герметично закритий, її можна використовувати у різних приміщеннях, у тому числі й житлових. У процесі роботи пристрою немає шкідливих випарів, що відповідає вимогам безпеки для експлуатації такого обладнання у закритих локаціях. Щоб підключити акумулятор до електричного ланцюга, необхідно скористатися клемами з болтовим затискачем.

Висока ефективність. На відміну від стандартних гелевих моделей, даний варіант здатний видавати великий пусковий струм. Це забезпечує надійний захист від коротких замикань та інших аварійних ситуацій, а також дозволяє використовувати модель для живлення пристроїв, що потребують більшої енергії на початку роботи.

Надійність. Пристрій можна використовувати за негативних температур. Робочий діапазон знаходиться в межах -15…+50 °С. Це дозволяє використовувати акумулятор у різних кліматичних зонах. При експлуатації на вулиці рекомендується використовувати захист корпусу, щоб вода не потрапляла безпосередньо на контакти.

Великий ресурс. АКБ зберігає свою ефективність протягом 800 циклів заряду/розряду. Так як електроліт з неї не випаровується, а пластини – більш товсті, дане джерело живлення, що перезаряджається, можна довго не задіювати і зберігати в зарядженому стані. Завдяки цьому батарея відмінно підходить для установки в електросистему, яка потребує об'ємного резерву, але рідко його використовує.

Універсальність. Акумуляторна батарея підходить для будь-яких систем, що потребують відповідної напруги. Це може бути відеоспостереження, охоронний комплекс, СКУД тощо. При підключенні через перетворювач АКБ можна використовувати разом з обладнанням, яке працює від побутової електромережі (220 В). Наприклад, це може бути опалювальна система, холодильник, телевізор тощо.

Продаж та доставка

У каталозі ми вказуємо актуальні ціни на акумулятор мультигелевий LogicPower LPM-MG 12 В, 100 А·ч. У нашому інтернет-магазині купити його можна у будь-якому регіоні України, де є вихід в інтернет. Доставку придбаного обладнання ми здійснюємо Новою Поштою. Також можна забрати товар у нашому наземному магазині, що розташований у Києві.

Характеристики
Номинальная емкость 100 А·ч
Номинальное напряжение 12 В
Внутреннее сопротивление 5 мОм
Зарядное напряжение (буферный режим) 13.5-13.8 В
Зарядное напряжение (циклический режим) 14.5-14.9 В
Максимальный ток заряда 20 А
Ток короткого замыкания 3000 А
Номинальный ток заряда 10 А
Пусковой ток 1000 (5с)
Тип клеммы T11 (под болт М8)
Количество циклов до 800
Температура хранения АКБ -20...+50 °С
Рабочая температура заряда -10...+50 °С
Рабочая температура разряда -15...+50 °С
Материал корпуса пластик
Размер 330 х 171 х 214 мм (220 мм с кламмами)
Вес 28 кг
Доставка
Доставка у вiддiлення Нової пошти
 • Відправлення на відділення - 70 грн (лише за передоплатою)
 • Відправлення з понеділка по п‘ятницю о 15:00
Наші магазини
Київ

пр-т В. Лобановського, 196

(пн - пт 10:00-18:00)

Залиште свій відгук

У цього товару ще немає відгуків.