Акумулятор LiFePO4 Full Energy FEG-48200 48 В, 200 А·год
немає в наявності
Фото 1 Акумулятор LiFePO4 Full Energy FEG-48200 48 В, 200 А·год
Код товару: 46913
Безготівкова ціна
Ціна при безготівковій оплаті з ПДВ
    Бренд: "Full Energy", Китай
    Тип: літій-залізо фосфат LiFePO4
    Ємність: 200 А·год
    Напруга на виході: 48 В
    Розміри: 800 х 442 х 146 мм
    Вага: 92 кг
Гарантія
1 рік офіційної від виробника
14 днів на повернення або обмін без зайвих питань
Опис
Призначення та особливості
Ключові переваги даного пристрою:
  • Низька чутливість до негативних температур.
  • Широкий спектр застосування.
  • Великий термін служби.
  • Не боїться глибоких розрядів.
Характеристики
У нашому каталозі вказані актуальні ціни на акумулятор LiFePO4 Full Energy FEG-48200 48 В, 200 А·год. Корпус пристрою виготовлений з ударостійкого та термостійкого пластику. На лицьовій панелі розташований невеликий LCD-екран, на який виводиться відсоток заряду, що залишився, та інших параметрів приладу.
Основні характеристики:
  • Тип елементів живлення: літій-залізо-фосфатний.
  • Місткість: 200 А·год.
  • Напруга: 48 В.
  • Вага: 92 кг.
Продаж та доставка
Характеристики
Емкость аккумулятора 200 А·ч
Выходное напряжение 48 В
Защита от перезаряда, глубокого разряда, превышения тока
Рекомендуемая температура для зарядки 0...+45 °С
Размеры 800 х 442 х 146 мм