Відеопанель ATIS AT-404HD Silver на 4 абоненти
Тип установки: накладний
Роздільна здатність камери: 1000 ТВЛ
Кут огляду: 120°
ІЧ підсвічування: є
Живлення: DC 12 В
Розміри: 132 х 47 х 18 мм
 
                 
            Відеопанель ATIS AT-404HD Silver на 4 абоненти – це пристрій виклику, призначений для встановлення на вулиці біля вхідних дверей різних об'єктів, що охороняються, як основний або додатковий елемент системи СКУД. Вона розрахована на чотирьох користувачів, тому практично використовувати її у закритому тамбурі на 4 квартири багатоквартирних будинків, офісів, комерційних будівель та інших об'єктів. Це – універсальна модель. Вона сумісна з більшістю моделей відеодомофонів, що підтримують зв'язок по 4-провідній шині.
Характеристики
- Варіант монтажу: накладний.
- Роздільна здатність: 1 Мп/1000 ТВЛ (AHD/CVBS відповідно).
- Огляд: 120° (горизонталь).
- ІЧ-підсвічування: є, автоматичне.
- Живлення: 12 В, 3 Вт.
- Число абонентів: 4.
- Сигнальна шина: 4-провідна.
- Релейний вихід замку: є (NO/NC).
- БУЗ: є (вбудований).
- Тип керування: механічні кнопки виклику.
- Підсвічування кнопок: є.
- Корпус: металевий.
Переваги та особливості
Багатокористувальницький режим. Відеопанель дозволяє підключити до чотирьох абонентів, що збільшує зручність використання та контроль доступу до приміщення. Ця функція виявиться корисною у тих ситуаціях, коли один вхід використовується різними користувачами. Це можуть бути двері в тамбур з чотирма квартирами або вхід в бізнес-будівлю, яку займає 4 компанії.
Високоефективна зйомка. Роздільної здатності і кута огляду відеокамери достатньо, щоб забезпечити чіткою картинкою і повністю покрити область перед дверима. Завдяки цьому відвідувач може знаходитись перед панеллю на комфортній відстані. З настанням темряви автоматично активується інфрачервоне підсвічування, тому власник об'єкта, що охороняється, зможе розпізнати риси обличчя відвідувача, навіть якщо на вулиці або в коридорі немає освітлення.
Розширені функції. Вбудований блок захисту замку та релейний вихід на замикаючий пристрій полегшують інтеграцію пристрою в систему СКУД та підвищують безпеку підключеного обладнання у разі перевантажень в електромережі.
Комфорт експлуатації. Для зручності відвідувачів біля кнопок виклику знаходяться таблички, куди можна розмістити напис із прізвищем власника житла або назвою компанії. З настанням темряви ці елементи керування підсвічуються.
Надійність. Модель дістала металевий корпус. Допустимий температурний режим експлуатації знаходиться в діапазоні -30...+50 °С. Завдяки цьому відеопанель можна використовувати у різних кліматичних регіонах країни.
Продаж та доставка
У нас доступні ціни на відеопанель ATIS AT-404HD Silver на 4 абоненти. Її купити в інтернет-магазині можна буквально в пару кліків із будь-якого регіону України, де є доступ до інтернету. Ми доставляємо придбаний товар через Нову Пошту. Також ви можете забрати своє обладнання у нашому наземному магазині, що розташований у Києві.
| Тип устройства | вызывная панель | 
| Тип установки | накладная | 
| Разрешение камеры видеопанели | 1 Мп (AHD) / 1000 ТВЛ (CVBS) | 
| Угол обзора по горизонтали | 120° | 
| Стандарт видеосигнала | AHD (PAL) / CVBS (PAL) | 
| Совместимость | видеодомофоны формата CVBS (PAL); видеодомофоны формата AHD (PAL) | 
| Связь между устройствами | 4-проводная | 
| Количество абонентов | 4 | 
| Подсветка | ИК | 
| Управление замком | реле (NO/NC контакты) | 
| БУЗ | встроенный | 
| Функциональные особенности | подсветка кнопок | 
| Напряжение питания /источник питания | DC 12 В | 
| Мощность потребления | 3 Вт | 
| Материал | металл | 
| Цвет | серебро | 
| Рабочая температура | -30...+50 °С | 
| Размеры | 132 х 47 х 18 мм | 
- Відправлення на відділення - 80 грн (лише за попередньою оплатою)
- Відправлення з понеділка по п‘ятницю після 15:00
пр-т В. Лобановського, 196
(пн - пт 10:00-18:00)
У цього товару ще немає відгуків.
 
             
                 
                 
                                                 
                                                 
                                                     
                                                    