04.06.2023 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.
Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

Кабель для відеоспостереження

Фiльтри
Сортування
Код товару: 28803
Цiна: 945.00 грн
Код товару: 27656
Цiна: 221.00 грн
Код товару: 46409
Цiна: 7.01 грн
Код товару: 46271
Цiна: 4.94 грн
Код товару: 46270
Цiна: 2.94 грн
Код товару: 46269
Цiна: 8.97 грн
Код товару: 46122
Ціну уточнюйте
Код товару: 46121
Ціну уточнюйте
Кабель для відеоспостереження

Який кабель вибрати для відеоспостереження?

Використовується коаксіальний кабель, вита пара чи комбінований кабель. При виборі кабелю зверніться за допомогою до фахівця.

Який кабель потрібен для камери відеоспостереження?

Необхідний кабель живлення і кабель виводить на екран зображення або дані.

Як обтиснути кабель для відеоспостереження?

Кабель обтискають спеціалізованим інструментом. Це обжимка або крімпер.

Який кабель потрібен для підключення камери відеоспостереження?

Потрібен кабель живлення і кабель передачі відео. Якщо встановлено Wi-Fi відеоспостереження, тоді тільки кабель живлення від мережі.

Дріт для відеокамери необхідний для передачі сигналу до відеореєстратора. Сигнал від живлячої блоку також подається за допомогою кабелю. Ще він необхідний для передачі сигналів для PTZ камер. Без його проведення неможливе підключення додаткових пристроїв (мікрофона). Сучасний кабель для відеоспостереження вибирають в залежності від типу встановленої на об'єкті системи відеоспостереження.

Для побудови цифрового (IP) спостереження використовується дріт витої пари для відеоспостереження або звичайний мережний LAN, що використовуєтья для побудови всіх комп'ютерних мереж. Цей кабель дозволяє передавати дані зображення і звук, живлення та управління рухомими камерами. Кабель для відеоспостереження купити бажано разом з усією системою спостереження.

Кабель для відеоспостереження і його види

Виділяють три основних види кабелів, які використовуються для відеоспостереження.

  • Коаксіальний дріт для камери відеоспостереження. Він служить для монтажу систем з застосуванням аналогових камер, а також для сучасних гібридних камер, що працюють на технологіях CVI, TVI, AHD. Дріт складається з центральної мідної жили, укладеної в товстий шар діелектрика (спіненого), покритого зовні екрануючою оболонкою, що слугує для захисту. Така конструкція забезпечує хороший захист від перешкод, і запобігає втраті сигналу.
  • Вибираючи кабель для систем відеоспостереження необхідно брати до уваги довжину магістралі від реєстратора до камери, місце прокладання (в приміщенні або поза ним).
  • Комбінований кабель відеоспостереження з живленням. Його застосовують для передачі сигналу і забезпечення живлення камери. Комбінований дріт складається з: коаксіального кабелю 75 Ом і живильного кабелю. Така зв'язка значно полегшує монтаж, оскільки достатньо буде укласти лише один кабель, а по факту буде прокладено два кабеля: живлення і виведення зображення на екран.
  • Вита пара LAN. Такий кабель для камер відеоспостереження служить для встановлення систем цифрового відеоспостереження, а також для аналогового спостереження з використанням спеціальних прийомо-передавачів.

Купити кабель для відеоспостереження витої пари означає:

  1. Забезпечити передачу по одному кабелю базових даних і сигналів.
  2. Отримати до кожної камері живлення.
  3. Забезпечити управління камерою.

Очевидно, що кабель для камер відеоспостереження (ціна його залежить від його будови UTP, FTP, STP) є важливим елементом побудови системи відеоспостереження. Він відповідає за працездатність і надійність системи нарівні з іншими її елементами.

Купити кабель для камер відеоспостереження

В магазині Ohrana.ua, що спеціалізується на продажу відеоспостереження та обладнання для його встановлення, можна купити кабель для відеоспостереження і інші складові для побудови повноцінної охоронної системи. У нашому каталозі представлено кабель для підключення відеокамер швидкий монтаж (це готове рішення), що має певну довжину і обтиснуті кінці.

Тут ви можете також придбати потрібний вам кабель для відеоспостереження, ціна якого залежить від його призначення і характеристик.

Читати повністю