01.06.2023 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.
Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

Комбінований кабель

Фiльтри
Сортування
Комбінований кабель

Комбінований кабель для відеоспостереження

Комбінований кабель для відеоспостереження використовується в складі аналогових систем. Від якості кабелю залежить робота всієї системи, зокрема чіткість зображення і передачі кольорів, швидкість надходження сигналу. Через кабель в системах відеоспостереження передається сигнал керування, також він служить для передачі телевізійних сигналів з підключенням напруги.

У цьому розділі інтернет-магазину ви можете купити комбінований кабель за доступною вартостю. В каталозі великий вибір продукції, при необхідності менеджери магазину допоможуть вибрати потрібний варіант.

Види комбінованого кабелю

Комбіновані і коаксіальні кабелі найчастіше встановлюють в системах охоронного обладнання. Головна відмінність комбінованого дроту в тому, що він дозволяє одночасно підключати живлення і сигнал відеоспостереження.Комбінований кабель являє собою конструкцію з радіочастотного екранованого з 2 або 4 напівпровідниками, які закриті міцною ПВХ-оболонкою.

Ми пропонуємо купити комбінований кабель таких видів:

  1. Сплетений мідним внутрішнім провідником.
  2. З багатодротовим внутрішнім провідником.
  3. З ізоляцією з поліетилену (суцільного або спіненого).
  4. Із зовнішнім провідником у вигляді мідного обплетення.

Також кабель може бути круглим або плоским, мати різне покриття (в залежності від місця встановлення). Для вулиці потрібна краща ізоляція, ніж для приміщень. Одним з найпоширеніших видів для камер зовнішнього спостереження є кабель комбінований КВК-2П. Він створений спеціально для встановлення в системах відеоспостереження з одночасною передачею сигналу і підключенням живлення. Він стійкий до холоду, вологи та спеки, жила закрита міцної ізоляцією. Простий в підключенні до системи. Для систем внутрішнього спостереження часто вибирають кабель Квос-2. Його характеристики не відрізняються від попереднього, але кабель виглядає більш акуратним за рахунок білого кольору.

Наш інтернет-магазин пропонує великий вибір міцних і надійних кабелів, які передають якісний сигнал без перешкод.Товари отримуємо від виробника, тому в нас доступні ціни і гарантія компанії виробника. У нас є товари для систем безпеки будинку або офісу. Можна купити готовий комплект обладнання або вибрати його самостійно за допомогою менеджерів.

Магазин забезпечує доставку по всій території України.

 

Читати повністю