29.03.2023 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.
Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

Вогнестійкий кабель

Фiльтри
Сортування
Код товару: 46409
Цiна: 7.01 грн
Код товару: 46271
Цiна: 4.94 грн
Код товару: 46270
Цiна: 2.94 грн
Код товару: 46269
Цiна: 8.97 грн
Код товару: 46122
Ціну уточнюйте
Код товару: 46121
Ціну уточнюйте
Вогнестійкий кабель

Вогнестійкий кабель

Питання пожежної безпеки в житлових і промислових об'єктах особливо актуальне, якщо в приміщеннях є значне навантаження на електромережу, що може викликати поломки і аварії. Щоб уникнути даної проблему найкраще при прокладанні електропроводки використовувати вогнестійкий кабель. Він містить в собі вогнезахисний бар'єр у вигляді слюдяної стрічки, накладеної поверх струмопровідних жил, які не ушкоджуються при відкритому вогні.

Найчастіше такі товари використовують для встановлення у лікарнях, навчальних закладах, торгових центрах, театрах, музеях і інших громадських і промислових об'єктах, а також житлових комплексах понад 9 поверхів.

Пожежний вогнетривкий кабель: переваги і недоліки

Негорючі дроти складаються з мідного провідника і мають заземлення. Їх основна частина покрита спеціалізованою оболонкою, яка не схильна до горіння і не виділяє велику кількість токсичних газоподібних продуктів. Крім того, в ньому присутня гумова ізоляція, яка не розкладається, а керамізується. Перетворюючись в тверду і безпечну для людського організму речовину, вона бездоганно захищає систему і при цьому не виділяє густий дим.

Купити монтажний вогнестійкий кабель слід і тому, що він має чималу кількість плюсів, серед яких:

  • збереження своїх функцій під час пожежі навіть протягом декількох годин;
  • експлуатація в широкому діапазоні температур;
  • стійкість до механічних пошкоджень (скручування, вигинів, вологості);
  • різні сфери застосування;
  • тривалий термін служби.

Серед мінусів використання представленої установки можна відзначити:

  • може викликати корозію;
  • дороговизна;
  • високий, але не максимальний ступінь безпеки.

Оцінивши позитивні і негативні сторони виробів, багато хто вирішує купити вогнестійкий кабель, який відповідає європейським стандартам і нормам, щоб надійно захистити своє майно. Крім того, його встановлення дозволить забезпечити безперебійну передачу електросигнала і роботу електроприймачів наступного типу: аварійне освітлення, евакуаційні світильники, протипожежне обладнання, охоронна сигналізація, електроенергія тощо.

Де придбати незаймистий кабель?

Зробити це можна на нашому торговому майданчику, де запропоновано великий асортимент в різній ціновій категорії. Для захисту від поширення вогню ідеально підійде продукція від виробника "ВЛГ" (інша назва TCF).

В нашому інтернет-магазині ви обов'язкого виберете для себе відповідний кабель, а в разі потреби, можете також скористатися послугами досвідчених менеджерів, готових проконсультувати вас з будь-якого питання.

Купити необхідний вид дроту можна в наших магазинах, розташованих у Києві та Запоріжжі, також є можливість оформити замовлення з доставкою по всій Україні. Ціна на вогнестійкий кабель при цьому не буде завищеною, а ви зможете насолодитися своїм придбанням вже в найближчі терміни.

Читати повністю